Новини - 26-02-2011, 04:02 - sasa 35

Скасовано Всесвітні зимові дефлімпійські ігри 2011 року!

Скасовано Всесвітні зимові дефлімпійські ігри 2011 року!

Національний комітет спорту інвалідів України, Спортивна федерація глухих України, національна дефлімпійська збірна команда України з зимових видів спорту та вся спортивна спільнота, що активно готувалась до ХVІІ зимових Дефлімпійських ігор, перебуває у стані шоку. Скасовано Дефлімпіаду-2011, що мала проходити зараз, 18-26 лютого у Високих Татрах у Словаччині! Про цю неприємну новину дефлімпійці (спортсмени з вадами слуху) всього світу дізнались зі звернення, розміщеного на офіційному сайті Ігор. Українським дефлімпійцям цю неприємну новини також підтвердила команда менеджерів, яка знаходилася у Словаччині в очікуванні приїзду української дефлімпійської збірної.

Попередня причина скасування Ігор: фінансова неспроможність Оргкомітету ХVІІ зимових Дефлімпійських ігор в Словаччині, організаційна безпорадність та непрофесійна підготовка змагальної частини Дефлімпіади-2011, в тому числі — неготовність спортивних об\’єктів до проведення таких змагань. Крім того, на думку менеджерів Дефлімпійського комітету України, має місце некоректне поводження з коштами, які були внесені учасниками Дефлімпійських ігор до Оргкомітету Ігор. Це лише попередні оцінки причин цієї безпрецедентної шокуючої події у дефлімпійському світовому русі.

Спортсмени національної дефлімпійської збірної України повернулись в Україну. Частина тренерського складу і менеджери залишились для вирішення питань отримання зворотних квитків (квитки було заброньовано на 27 лютого) та передовсім — для вирішення проблеми фінансової заборгованості Оргкомітету перед українською командою. Особливо важко нині українським дефлімпійцям — претендентам на участь у Іграх: вони, будучи на піку своєї спортивної форми, готові боротись та перемагати, стояли на словацькій землі лише за крок до Ігор-2011, які вже ніколи не відбудуться.

Погода