Аматори - 27-07-2012, 09:07 - sasa 195

\”Сокіл\” – чемпіон першого кола!

Матчем “Атака”- “Сокіл” фінішувало перше коло чемпіонату району.

У першому таймі на полі точилася рівна боротьба. Команди більше думали про захист власних воріт і чекали на помилку з боку суперника. Гравці не боялися вести жорстку боротьбу, а іноді навіть відверто фолили. У середині тайму, після одного з таких епізодів виникла сутичка, яка цілком могла призвести до вилучень з обох сторін. Однак головний суддя матчу обмежився попередженням.

У другій половині футболісти згадали про ворота. Вже в дебюті тайму команди обмінялися забитими м’ячами. У гостей, які відкрили рахунок, вдало на добиванні зіграв Безботченко, а за господарів відзначився Швидкий. Одразу після забитого голу “Атака” притисла суперника до власного штрафного майданчика. Декілька разів ворота рятував голкіпер степнян. Ближче до закінчення поєдинку “Сокіл” перехопив ініціативу. Півзахист гостей все частіше перегравав опонентів. І як наслідок – “Сокіл” зміг вирвати перемогу. Спочатку Безботченко після флангового прострілу Тютюнника ударом з льоту вивів свою команду вперед. А в компенсований арбітром час все той же Тютюнник і Безботченко організували третє взяття воріт господарів. Артур пройшов лівим флангом, увійшов у штрафний майданчик і відкотив м’яч під удар Тютюннику – 3:1. Для нападника “Сокола” цей м’яч став двадцятим у першому колі і він є одноосібним лідером у гонці бомбардирів.

У вівторок рішенням СТК прийняло рішення анулювати результати матчів “Гренада” – ДЮСШ (2:2) та “Гренада” – “Олімп” (3:1) через участь у складі господарів незаявлених гравців. Через це “Гренаді” зараховано технічні поразки, а суперникам – відповідно перемоги.