Аматори - 26-08-2012, 10:08 - sasa 177

\”Сокіл\” злетів на перший рядок

Чемпіонат Полтавського району

1 ліга. 16-й тур

У шістнадцятому турі чергові перемоги святкували лідери. Через перенос матчу “Олімп” – “Атака” на першу сходинку піднявся “Сокіл”, який впевнено на виїзді переміг “Промінь” 2:0. Розсошенська ДЮСШ також у гостях не мала проблем у грі з “Факелом”. Рахунок у першому таймі відкрив Гордієнко, а після перерви дублем відзначився Косяк. У підсумку суха перемога 3:0. Інший клуб з передмістя Полтави – ФК “Розсошенці” не мав проблем у Калашниках – 4:2. “Гренада” завдяки хет-трику Омельченка розгромила “Космос” 7:2, а “Дукла” несподівано програла “Динамо” 1:2.

ТОВ Калашника (Калашники)  – ФК Розсошенці – 2:4, Гренада (Микільське) – Космос (Тахтаулове) – 7:2, Промінь (Ковалівка) – Сокіл (Степне) – 0:2, ФК Факел (Терешки) – ДЮСШ (Розсошенці) – 0:3, Динамо (Божківське) – Дукла (Супрунівка) – 2:1. Матч Олімп (Розсошенці) – Атака (Гожули) перенесено.

Група А

Гренада-2 (Микільське) – ФК Колан (Мачухи) – 3:2, Краяни (Судіївка) – Дружба (Мачухи) – 2:0, Прайд (Тростянець) – Ворскла (Кротенки) – 1:3, Злагода (Кірове) – Метеор (Івонченці) – 3:0, ФК Жуки – Юність – +:-

Становище лідерів: Гренада-2 – 34, Краяни – 29, Прайд -27.

Група Б

Вікторія (Головач) – ФК Куликове – 3:1, Авангард (Минівка) – Спортінг (Терешки) – 3:3, Кристал (Залізничне) – Штурм (Макухівка) – 7:0, Геліос (Нижні Млини) – Дніпро (Заворскло) – 5:1, Золотий орел (Степне) – Норд (Лісні Поляни) – 1:1

Становище лідерів: Геліос -34, ФК Куликове -30, Спортінг – 27.