Міні-футбол - 05-03-2010, 05:03 - sasa 177

\”Стандарт\”: перемога і поразка

\”Стандарт\”: перемога і поразка

На майданчику зі штучним покриттям відбулися ігри чергового туру міні-футбольної першості Новосанжарського району.

Цей тур за календарем чемпіонату мав бути останнім. Але через непередбачувану зимову погоду організаторам довелося перенести аж п’ять турів. Так що команди і глядачі будуть тішитись міні-футболом  весь березень. Щонайменше.
Іще перед Днем Святого Валентина зіграли один із перенесених матчів. На слизькому газоні майданчику «Райвідділ МВС» поступився «Стандарту» — 5:6. Минулої ж неділі команди із задоволенням виходили на ідеально чистий штучний газон міні-футбольного поля. Для цьогорічної зими це — просто-таки рідкість. А на гарному полі, що не кажіть, а грати вдвічі приємніше. В першій зустрічі дня краще це вдавалося сухомаячківському «Темпу», який впевнено переміг руденківську «Зорю-2» — 4:2. До речі, після цього туру сухомаячани вже посіли четверте місце у турнірній таблиці. А оскільки «Темп» має ще дві гри у запасі, то в перспективі цілком може поборотися за місце у призовій трійці.

Наступний матч видався нервовим, безкомпромісним і багатим на неоднозначні суддівські рішення. А в його підсумку «Новосанжарський НВК» переграв «Газовик» — 5:3.

Драбинівська «Чиста криниця» протягом першого тайму грала на рівних із руденківською «Зорею-1». Але зрештою лідер першості довів свій високий клас і здобув «суху» перемогу над драбинянами з рахунком 4:0. Наймолодша за складом учасників команда «Стандарт» довгий час ні в чому не поступалася «Силі ради», але другий тайм провалила і в підсумку програла — 2:5.

Безжалісна «Ніка» цього разу не залишила каменю на камені від лелюхівської «Вороної» — 7:2. Тепер шанувальників міні-футболу найбільше цікавить — чи зможе «Ніка» перемогти «Зорю-1» і серйозно поборотися за перше місце? В останній зустрічі дня молода забрідчанська «Ворскла» протистояла досвідченому «Райвідділу МВС». Перемогти могли як ті, так і інші. Але закінчилося все, як це часто буває у футболі, результативною нічиєю — 3:3.

Володимир ПАРШЕВЛЮК
«ЕХО з регіону»

Погода