Останні новини - 15-07-2012, 10:07 - sasa 148

Старт для Євтушенка

Сьогоднішній дебют Вадима Євтушенка на посту головного тренера Ворскли стане чотирнадцятим за період виступів команди у вищому українському дивізіоні

Першопроходцем на тренерському містку був Віктор Пожечевський, який керував командою в період з 1994 по 1998 рік. Тричі команду виводили на гру виконуючі обов’язки головного тренера. У 1998-му році такими були Сергій Собацький та Іван Шарій. Двічі обов’язки керманича виконував Олег Моргун. У 2003 році він стояв біля керма ворсклян, у період з 19 по 28 серпня та з 30 жовтня по 25 грудня. Останнім тренером із приставкою в.о. був Анатолій Момот, який прийняв команду 6 липня 2007 року і довів її до закінчення першого кола.

Що до безпосередніх дебютних матчів, то з перемоги розпочинали (не враховуючи Пожичевського) Сергій Собацький та Іван Шарій у восьмому чемпіонаті, але вони були тимчасовими наставниками. Єдиним, кому вдалося у першому матчі біля керма нової команди перемогти залишається Володимир Мунтян. До речі, його тріумф 2004 року досі залишається останнім у матчі-відкритті сезону в Полтаві.

Кривбас вдруге стане суперником для тренера-дебютанта. У сезоні 2003-2004 саме матчем проти криворізьців свій перший матч на посту головного тренера ворсклян проводив росіянин Олег Долматов. Тоді зустріч завершилася унічию 1:1. На гол Юрія Селезньова на початку зустрічі господарі відповіли влучним ударом Лакі Ідахора.