Міні-футбол - 14-02-2010, 02:02 - sasa 292

Стартував другий етап

Відбулися перші матчі другого етапу чемпіонату Полтавського району з міні-футболу.

Найцікавішим поєдинком вік-енду стало протистояння між ФК „Розсошенці” та „Розсошенці-2”. З перших хвилин активнішими виглядали футболісти першої команди, що і вилилося у забитий гол. Пенальті вдало реалізував Таран. „Розсошенці-2” грали здебільшого на контратаках. В одній з таких атак рахунок і був зрівняний. На перерву команди пішли за рівного рахунку. У другій половині малюнок гри кардинально не змінився. Одна команда атакувала, а інша захищалася. Тиск на ворота  „Розсошенців-2” посилювався і після розіграшу чергового кутового Олексій Ротань зльоту спіймав м’яч і в один дотик переправив його у сітку. А далі на майданчику спалахнула сутичка. Суддям навіть прийшлося зупиняти гру і через капітанів команд вгамовувати пристрасті. Пауза більше пішла на користь  „Розсошенцям-2” і вони за три хвилини забили два м’ячі встановивши рахунок 3:2. У час, що залишився перша команда намагалася зрівняти рахунок, але марно. Натомість вони могли пропустити ще раз. За дві хвилини до закінчення гри після сильного удару майже з центра поля на допомогу голкіперу „Розсошенців” прийшла поперечина.