Першість Полтавщини - 28-09-2009, 10:09 - sasa 13

\”Сула\” – \”Колос\” Д – 1:2

\”Сула\” – \”Колос\” Д – 1:2

«Сула» (Лубни) – «Колос» (Дмитрівка) 1:2 (1:0).

Чемпіонат області. І ліга. XVIII тур.

Лубни. 27 вересня. Стадіон «Торпедо». 206 глядачів. + 180С

Судді: С. Ляшенко, С. Степанушко, А. Побідинський (усі – Миргород).
Інспектор: О. Алексюк (Кременчук).
«Сула»: Четверіков, Сірик, Баран, Савченко, Загоруйко, Копаніцин (Матяш), Порощай (Головко), Малих, Остапенко (Бойко), Пономаренко, Шоха (Миронченко). Тренер: А. Сірик.
«Колос»: Андрейцев, Никоненко (Токовенко), Приймак, Ромась, Гусейнов, Тесак, Алентев, Остапець, Онуфрієнко, Коннов, Колодочка. Тренер: О. Шинкаренко.
Голи: Баран (24) – Гусейнов (69), Тесак (72).

Юнаки: 7:1.

Лубенська «Сула» грала проти команди «Колос» з Дмитрівки , за яку виступало декілька гравців друголігової команди майстрів «Гірник-Спорт». Але лубенці не знітилися і нарівні боролися з суперниками. На 24 хвилині зі штрафного удару м’яч вколотив у «дев’ятку» Олександр Баран. Рахунок тримався до другого тайму, але гості його зрівняли після явного положення «поза грою» (помилка бокового рефері). Через 3 хвилини «Колос» виходить вперед – 2:1 на їх користь. Відзначився молодий гравець команди Андрій Тесак після помилки захисту і воротаря господарів. По завершенні матчу стався прикрий інцидент, під час якого на бокового рефері напав один з гравців «Сули». Він, звичайно, отримав червону картку і вже не допоможе команді у наступних матчах. А що далі ? Чи і у подальшому ми станемо свідками чергового свавілля суддів Полтавщини ? Після помилки лінійного арбітра (всі бачили, що офсайд був) він чекав на зауваження від інспектора з Кременчука О. Алексюка, але лубенській команді від цього стало не легше – чергова поразка за вини дій арбітрів. До речі, суддя в полі Сергій Ляшенко теж «відзначався» протягом поєдинку численними помилками у своїх діях. Єдина суто любительська команда області «Сула» може просто знятися зі змагань.
Юрій Климченко

Погода