Першість Полтавщини - 14-10-2013, 10:10 - sasa 241

Супер камбек Прогрейна в Лохвиці

У першолігові групі»А» чемпіонату області з футболу зіграні матчі 16 туру, де центральним поєдинком була зустріч у Лубнах непримиримих суперників – лубенців і пирятинців.

ФК «Шишаки» – «Зеніт» (Калайдинці) 0:0.
Цікаво, що друга команда лубенського краю знову відібрала очки у беззаперечного лідера першолігових обласних чемпіонських перегонів ФК «Шишаки», та ще й на власному полі. Зазначу, що гості могли, навіть, і перемогти господарів, якби удари калайдинцівців були більш точнішими. Цікавим фактом ще є те, що вихованець лубенського футболу, уродженець Калайдинець і один із кращих бомбардирів змагань Дмитро Нечипоренко, який грав у першому колі у складі шишацької команди, цього дня захищав кольори рідного «Зеніту», але так і не відзначився голом. Юнаки: 5:0.

«Локомотив» (Гребінка) – «Харчовик» (Червонозаводське) 1:1.
Матч першого кола: 0:2.
У цьому не легкому протистоянні рахунок відкрили гості – відзначився голом капітан команди Сергій Островський. Але потім підопічні тренера Сергія Симоненка зрівняли рахунок – відзначився голом Мирослав Гетьман (хоча рефері взяття воріт записали на автогол). У підсумку справедлива і бойова нічия – 1:1. Юнаки: 2:1.

«Амарант» (Лохвиця) – «Прогрейн» (Глобине) 3:3.
Матч першого кола: 0:0.
У поєдинку № 77 досить цікаво проходили футбольні пристрасті, через яких ми і любимо футбол. Лохвицька команда перемагала гостей після першого тайму з рахунком 3:0! Але після перерви все чомусь змінилося і по завершенні матчу його результатом був задоволений граючий тренер глобинської команди Валерій Чорноус. Як повідомив мені один з арбітрів поєдинку лубенець Сергій Бортнік, який саме цього дня святкував свій День народження, технічні цього результати поєдинку такі (без коментарів): Олексій Касьян (21), Роман Котелевець (28), Максим Котелевець (42) – Олександр Рома (49), Володимир Кравчук (90, 90+2). Юнаки: 2:1.

ФК «Лубни» – «Фортуна» (Кейбалівка) 2:3.

Голи: Петришин (32, з пенальті), Головко (70) – Проскурня (12), Кириченко (58, з пенальті), Медяник (79). Юнаки: 2:0.
Матч першого кола: 1:2.

ФК «Миргород» – «Металіст» (Хорол) +:- (3:0)