Останні новини - 02-04-2013, 03:04 - sasa 157

Свистун йде стопами Маркевича

Полтавська Ворскла продовжує свою безвиграшну серію у чемпіонаті України. Наразі вона налічує вісім матчів. З огляду на наступних суперників ворсклян (Дніпро, Металіст, Іллічівець) цей невтішний результат може збільшитись.

Та не лише це викликає тривогу у пересічних вболівальників. Ще одним з неприємних факторів є атакуюча лінія команди. Ворскляни в останнє в чемпіонаті забивали 18 листопада 2012 року на виїзді у Кривому Розі. М’яч, забитий Романом Безусом у кінці зустрічі допоки залишається останнім для ворсклян. Безгольова серія зелено-білих вже налічує 547 хвилин. І на даний момент ми цілковито можемо зазіхнути на рекорд сезону, який належить запорізькому Металургу – 781 хвилина без забитого м’яча (період з 10 до 18 туру).

Найдовші безгольові серії сезону

Металург Запоріжжя – 781 хвилина (10-18 тур)

Ворскла – 547 хвилин (17 – …)

Таврія – 475 хвилин (11-15)

Проте ця серія не є рекордом клубу. Найдовша безгольова серія Ворскли була у сезоні 2004-2005 і налічувала 780 хвилин. Після перемоги у 2-му турі над Оболонню підопічні Володимира Мунтяна програли у чемпіонаті сім матчів поспіль. І лише у 10-му турі на виїзді в Одесі під занавіс зустрічі Сергій Хістєв забив довгоочікуваний гол, тим самим принісши Ворсклі нічию – 1:1. Слід відзначити, що Хістєв за офіційним протоколом забив м’яч на 90+3 хвилині і, якщо врахувати компенсований час,то рекорд становить 783 хвилини.

Абсолютний рекорд чемпіонатів України за хвилинами без забитого голу належить львівським Карпатам. У сезоні 2001-2002 команда провела безгольову серію з десяти матчів поспіль, що коштувало тоді Мирону Маркевичу посади головного тренера. А змінивший його Володимир Журавчак не зміг вплинути на гру команди. Загалом львів’яни не могли забити 983 хвилини поспіль.