Новини - 14-02-2010, 10:02 - 188
Свято хокею в Полтаві. Матч за 3 місце (Відео)
![Свято хокею в Полтаві. Матч за 3 місце (Відео)](http://fcvorskla.com.ua/wp-content/themes/fc-vorskla-2/compiled/assets/images/vk_gray.jpg)
У Полтаві на ковзанці парку \”Перемога\” завершився другий чемпіонат Полтавщини з хокею на льоду.
Незважаючи на те, що довгі роки цей вид спорту не заслужено був забутий в нашій області, все одно люди не забули найшвидшу гру в світі. В нашій країні хокей й досі залишається, після футболу, спортом номер 2. Тому й не дивно, що уболівальники з великим бажанням відвідували матчі в парку \”Перемога\”. До вашої уваги відеопідбірка матчу за 3 місце.
Матч за 3 місце. ХК Лубни – ХК Старт (Диканський р-н) 5:4
Полтава
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua