Новини - 16-02-2010, 01:02 - sasa 216

Три золота полтавчан

Три золота полтавчан

У полтавському спортивному комплексі «Спартак» завершився турнір з тхеквондо ВТФ. Змагання були присвячені пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

У двобоях брали участь юнаки 1998-2000 років народження, кадети 1996-1998 років народження та юніори 1993-1996 років народження. Крім полтавських тхеквондистів, позмагатися приїхали спортсмени з Сум, Луганська, Харкова, Дніпродзержинська та інших міст України.

Під час урочистого відкриття турніру гостей та учасників змагань привітали герої Афганської війни та видатна спортсменка, учасниця олімпійських ігор в Сіднеї 1988 року, багаторазова чемпіонка та рекордсменка СРСР та України Світлана Копчикова.

Приємно, що в турнірі брали участь не лише «новачки», але й спортсмени, які мають багатий досвід змагань не лише національного масштабу, а й міжнародного. Отже, шанувальникам таэквондо ВТФ було на що подивитись. Гарно проведені комбінації ударів ногами не залишали байдужими прихильників цього олімпійського виду спорту.

Серед полтавських тхеквондистів гарно показали себе у двобоях Анна М’яло, Роман Маслак, Олексій Погребняк. Також брав участь у турнірі призер Європейських змагань та чемпіон Європи Артем Марченко.

Залишили вдома золоті медалі вихованці тренера Юрія ШавироІлля Якименко (вагова категорія до 61 кг) та Марк Денисенко (до 32 кг). Серед дівчат не було рівних юній спортсменці Дар’ї Лубянецькій, яка також виборола золоту медаль турніру.

За підсумками змагань перше загальнокомандне місце вибороли тхеквондисти Харкова. Друге і трете — Полтава і Дніпродзержинськ відповідно.

Присутній на змаганні воїн-інтернаціоналіст Михайло Кудрашев подякував керівництву Полтавської федерації тхеквондо ВТФ за високий рівень організації турніру.

Президент Полтавської федерації тхеквондо ВТФ Юрій Шавиро висловив щирі сподівання, що турнір пам’яті воїнів-інтернаціоналістів стане традиційним. Також планується його внести до календарного плану Федерації тхеквондо ВТФ України на наступний рік.

Ярослав КАДУК

Погода