12-й гравець - 12-10-2010, 07:10 - Sonyksson 37

Турнір від \»Полтавщини-спорт\»

Турнір від \»Полтавщини-спорт\»

    Субота 9 жовтня подарувала любителям спорту дуже цікаву подію —  міні-футбольний турнір, присвячений четвертій річниці видання \»Полтавщина-спорт\» — найкращої обласної спортивної газети. Команда нашого сайту отримала запрошення взяти участь у цих змаганнях. fcvorskla.com.ua з радістю відгукнувся на пропозицію.
    Зібрати оптимальний склад на жаль не вдалося. За поважними обставинами не зміг бути присутнім один з лідерів півзахисту Chester. Кілька гравців міцно окупували командний лазарет, що вже стає звичною тривожною закономірністю. Проте відсутність вищевказаних футболістів відкрила можливість приєднатися до дружнього колективу сайту активним дописувачам — команду поповнили tafguy, Kis та буровик, за що їм величезна вдячність. Незмінне ядро склали Sonyksson, admin, Джафар. Самовіддано уболівали за команду sasa і  y_7. Відчувалася далека підтримка ТанЮти, яка з певних причин бути присутньою не змогла.
    Суперниками сайту стали ветерани полтавського футболу на чолі з нев’янучим Іваном Шарієм, команда \»Полтавщини-спорт\» та збірна журналістів.
    За регламентом команди повинні були зіграти кожна з кожною в одне коло. Гра складалася з одного тайму тривалістю 15 хвилин. Підсумковий лідер групи отримував лаври переможця турніру.
    У матчі-відкритті зійшлися господарі змагань і команда сайту. В напруженій боротьбі перемогу з рахунком 3:1 виборола \»Полтавщина-спорт\», скориставшись помилками у захисті сайтівців. Гол престижу провів Sonyksson.
 
    Ветерани завдали поразки журналістам з рахунком 5:2, а потім і господарям — 1:0.
    Зустріч fcvorskla.com.ua — Журналісти подарувала глядачам цікаву гру, яскраве видовище і напружену кінцівку. У рівній безкомпромісній грі сайтівці один за одним не реалізовували небезпечні моменти, тоді як суперник блискуче діяв у завершальній стадії. 0:3 — холодний душ, нокдаун, шок для \»ворсклян\». Та незважаючи на приголомшуючий перебіг подій, гравці змогли мобілізуватися і показати характер і волю до перемоги. Найкращий гол турніру провів Sonyksson, відправивши ударом зльоту м’яча у верхній кут воріт після шикарної командної комбінації. Відразу ж рахунок до мінімуму скоротив ударом головою admin. Останні хвилини пройшли у відчайдушних спробах забити третій гол, та стрімка контратака журналістів поставила крапку у цій захоплюючій грі — 4:2.
    Виснажені сайтівці, хоч і перші відкрили рахунок у грі проти ветеранів (у порожні ворота з другої спроби поцілив Sonyksson), нічого не змогли протиставити іменитому супернику. 1:7 — нищівна поразка і останнє місце у таблиці.
    А \»Полтавщина-спорт\» лише на останніх секундах змогла відігратися у матчі з журналістами. 2:2 — господарі пропускають на першу сходинку ветеранів і відправляють на третє місце журналістів.
    А потім були щирі оплески на адресу переможців, вручення призів і визначення кращих гравців. Теплі слова Станіслава Майзуса, привітання від Юрія Мармача і святковий банкет.
 
    Команда сайту вдячна організаторам за запрошення, проведення на високому рівні цікавого міні-футбольного турініру, можливість поспілкуватися з друзями у легкій приємній атмосфері.
    fcvorskla.com.ua вітає іменинників, бажає інтенсивного розвитку, творчого натхнення, досягнення поставлених цілей, розширення кола читачів і поповнення стану відданих прихильників. Всього найкращого, \»Полтавщино-спорт\»!
    Разом до нових перемог!

Погода