- 14-08-2013, 10:08 - sasa 188

U-19. Ворскла втрачає перемогу з Волинню на останній хвилині

Підопічні Олександра Омельчука не змогли втримати мінімальну перевагу в матчі з Волинню

Першість U-19. Група А
Ворскла ― Волинь ― 1:1
Протокол

У першому таймі забитих голів глядачі не побачили. Варто відзначити непогану гру Авраменка. Він мав два моменти, але не зміг забити.

Втім, Авраменко досить швидко виправився у другий половині гри. Вже на початку другого тайму, після розіграшу кутового, нападник вдало зіграв головою, переправивши м\’яч у сітку з близької відстані. У другому таймі Волинь виглядала непогано, щосили намагаючись відігратися. Інколи тільки везіння приходило на виручку полтавському воротареві. Під кінець тайму відмінний вихід сам на сам не реалізував Голов. Воротар зміг вийти переможцем у цій дуелі. І буквально через кілька хвилин біло-зелені отримали гол у власні ворота. Панькевич точно пробив досить з гострого кута ― 1:1, – інформує прес-служба ворсклян.