Аматори - 28-10-2012, 05:10 - sasa 386

У фіналі розсошани!

Відбулися півфінальні поєдинки “Осіннього кубку” Полтавського району.

Цього разу жодна з команд не мала переваги власного поля, адже обидві гри було зіграно на нейтральному полі у селищі Тростянець. Першу гру провели футболісти “Атаки” та “Олімпу”. Цікавий та безкомпромісний поєдинок тримав уболівальників у напрузі всі дев’яносто хвилин. Рахунок могли відкрити як гожуляни так і розсошани, але більше пощастило останнім. Під завісу зустрічі єдиний гол у матчі провів нападник “Олімпу” Андрій Педяш. Саме його влучний постріл дозволив підопічним Олександра Капрана пройти до фіналу. До речі, лише Андрій забиває за “Олімп” в рамках “Осіннього кубку” – тричі він розписався у воротах “Геліоса”, зрівняв рахунок у матчі з “Дуклою” і тепер забив переможний м’яч у двобої з “Атакою”.

У іншому півфіналі гра пройшла за іншим сценарієм. Вже до перерви ФК “Розсошенці” зробили собі непоганий гандикап для загального успіху. Двічі м’яч побував у воротах микільців. Авторами голів стали Євген Супруненко та Ігор Миколаєнко. У другому таймі малюнок гри не змінився і як наслідок – ще два голи у ворота “Гренади-2”. Як і першому таймі голи забивали Миколаєнко та Супруненко. Загальний підсумок матчу – 4:0 на користь ФК “Розсошенці”.

Отож, наступної суботи у фінальному поєдинку зустрінуться дві команди з Розсошенців – “Олімп” та ФК “Розсошенці”.

Атака (Гожули) – Олімп (Розсошенці) – 0:1

ФК Розсошенці – Гренада-2 (Микільське) – 4:0