Аматори - 08-05-2011, 11:05 - sasa 167

У фіналі зіграють ДЮСШ та \”Біолог\”

Визначилися фіналісти Весняного кубку Полтавського району

У першому півфіналі, який відбувся у селищі Куликівка зійшлися розсошенські “Олімп” та ДЮСШ. Вихованці Андрія Брагінця з перших хвилин захопили територіальну перевагу, закривши своїх досвідченіших опонентів на їхній половині поля. Такий перебіг подій не міг не вплинути на рахунок. Захисники “Олімпу” вкотре порушили правила біля свого карного майданчику. Штрафний вдало виконав Андрій Мельник – м’яч після його удару по неймовірній траєкторії влетів у лівий від голкіпера кут. Лише після цього “Олімп” почав шукати шляхи до воріт суперника. Однак особливої загрози воротам Андрія Брагінця-молодшого не було. Вдала гра у захисті ДЮСШки дозволила їй піти на перерву ведучи у рахунку 1:0.

У другій половині “Олімп” щосили намагався зрівняти рахунок. Проте команді не вистачало останнього пасу. Залишалося лише надіятися на дальні удари. Та й з ними були проблеми. Єдиний по-справжньому небезпечний момент, а з ним і надія на додатковий час, стався хвилин за сім до фінального свистка. Супрун метрів з двадцяти п’яти наважився на удар і лише карколомний стрибок Брагінця залишив ворота у недорканості. Кинувши всі сили на атаку, номінальні господарі не встигли повернутися у захист власних воріт. Саме в одній з контратак рахунок у матчі став 2:0. А коли секундна стрілка відрахувала дев’яносто хвилин, нерви не витримали у все того ж Супруна, який у власному штрафному майданчику збив нападника ДЮСШки. Вирок чітко виконав Андрій Брагінець-молодший – 3:0. “Олімп” знову зупиняється за крок від вирішального матчу.
В іншому півфіналі “Біолог” мінімально переміг супрунівську “Дуклу” 2:1.

У фіналі, який відбудеться 14 травня, зійдуться Біолог (Біологічне) та ДЮСШ (Розсошенці).