Футзал - 10-11-2015, 09:11 - sasa 13

У Гребінці відбувся перший етап футзального чемпіонату України серед дівчат

У Гребінці відбувся перший етап футзального чемпіонату України серед дівчат

На Полтавщині – у Гребінці – відбувся перший етап чемпіонату України з футзалу серед дівчат (14 років та молодші), в якому серед 7-ми команд дві команди представляли Полтавщину – \”Надія-ДЮСШ\” (Гребінка) і ДЮСШ ім Бутовського (Полтава).

На цьому етапі кожна з команд зіграла по 4-5 матчів. \”Надія-ДЮСШ\” (Гребінка) перемогла ДЮСШ ім Бутовського (Полтава) – 3:1, зіграла внічию з \”Енергію-ДЮСШ-Дніпро-80\” (Черкаси) – 1:1 і зазнала трьох поразок від КДЮСШ-8 (Харків) – 2:3, АМК ДЮСШ (Арциз) – 2:7 і \”Вікторії\” (Конотоп) ― 2:7.

А полтавки зіграли внічию з КДЮСШ-8 (Харків) – 1:1 і зазнали трьох поразок від АМК ДЮСШ (Арциз) – 0:4, \”Енергії-ДЮСШ-Дніпро-80\” (Черкаси) – 2:6 і \”Надії-ДЮСШ\” (Гребінка) ― 1:3.

Після матчів першого туру у Гребінці у цьому дівочому футзальному дивізіоні лідирує \”Вікторія\” (Конотоп) – 12 очок, на другому місці – КДЮСШ (Славутич) – 7 очок (м\’ячі – 19:12), на третьому – АМК ДЮСШ (Арциз) – 7 очок (17:12). Наші землячки замикають дівочу першість: на 6-му місті – \”Надія-ДЮСШ\” (Гребінка) – 4 очка, на 7-му – ДЮСШ ім Бутовського (Полтава)  – 1 очко.

За підсумками першого – повного – кола визначиться квартет кращих дівочих команд, який у \”фіналі чотирьох\” поведе боротьбу за нагороди футзального чемпіонату у цій дівочій віковій номінації.

Катерина БАБИЧ

Погода