Матчі - 18-05-2013, 09:05 - sasa 43

У матчі за престиж Ворскла програла

У матчі за престиж Ворскла програла

У матчі позбавленому будь-якого турнірного значення Арсеналу і Ворсклі залишалося лише грати за престиж свого клубу і преміальні. Виходячи з побаченого, спортивної та неспортивної мотивації більше було у киян, які хоч і не явно, але перевершували суперника і заслужено добилися перемоги.

Арсенал — Ворскла — 2:1
Протокол

Початок гри пройшов у низькому темпі і нічим примітним не запам\’ятався. Традиційно для виїзних поєдинків полтавці обрали оборонну тактику з розрахунку на контратаки і гру флангами. Арсенал на старті поєдинку зайняв вичікувальну позицію і не став бігти стрімголов вперед. Перевага команди Бакалова стало проявлятися в кінцівці першого тайму, коли і був відкритий рахунок. До перерви кияни створили два моменти, але реалізували лише один. На 38-й хвилині прекрасний гол забив Богданов, який прорвався по лівому флангу, увійшов до штрафного майданчика суперника і пробив повз воротаря.

Явно розчарований тим, що відбувається на полі, Сергій Свистун до початку другого тайму провів відразу дві заміни. До перерви поле залишив Будник, якого замінив Куценко. На другий тайм також на посилення атаки вийшов Ребенок, що змінив Сілюка. Як показала друга половина, загальну картину гри ці перестановки змінили хіба що в гірший бік. Підтвердженням тому стала зворотна заміна Куценка на Баранника.

Арсенал виглядав впевненіше, організованіше, тоді як ворскляни практично нічого не могли запропонувати в атакувальній грі, а до того ж — часом грубо помилялися на своїй половині. Цілком логічно, що господарі подвоїли перевагу в рахунку. Заслужено відзначився один із найактивніших гравців Арсеналу в цьому матчі — капітан Володимир Аржанов, який легко і безперешкодно замкнув подачу з кутового у виконанні Богданова.

Слід віддати належне і Ворсклі, яка, незважаючи на всі негаразди в організації своєї гри, не здалася і навіть зуміла скоротити відставання в рахунку. Полтавцям вдалося успішно реалізувати стандарт: на 78-й хвилині відмінний удар головою вийшов у Громова.

Часу для того, щоб відігратися у гостей було достатньо, але вони ним не скористалися. Поразка ― 1:2, і мрії про десяте підсумкове місце стають майже фантастикою. Заключний поєдинок з Говерлою скоріше буде тренувальним, адже ужгородці втратили будь-яку мотивацію на гру в Полтаві, а Ворсклі ― хіба що на прощання можна побажати перемогти і порадувати полтавських уболівальників вікторією, яку вони не бачили з листопада минулого року.

Погода