Першість Полтавщини - 25-10-2015, 09:10 - sasa 261

У першій лізі майже визначився чемпіо

Відбулися перші фінальні поєдинки чемпіонату області серед команд першої ліги.

За чемпіонство у першій обласній лізі у першому матчі у Глобиному вели боротьбу місцева команда \”Інститут Сої\” і \”Дукат\” із Селещини Машівського району, відповідно, переможці групи \”А\” і \”Б\”.

У першому таймі домінували гості, які створили чимало моментів біля воріт глобинської команди, але надійно цього дня діяв голкіпер господарів Іван Клименко, який, як кажуть, \”витягував все\”.

Після перерви вже перевага була на боці глобинців, які втілили її у забиті м’ячі. Несподівано для всіх у сітку воріт машівців потрапило три м’ячі. Переможні голи повели Сергій Паясь, Геннадій Колісник і Євген Покотило.

В іншому матчі за першолігову \”бронзу\” у Пирятині зустрілися місцева \”Фортуна\” з Кейбалівки і \”Вікторія\” (Первозванівка) Чутівського району. Перевага була на боці господарів, які перемогли первозванівців з рахунком 2:0. Голи провели Микола Кібиш і Андрій Медяник. Матчі-відповіді суперників по фіналу будуть зіграні наступної неділі у Селещині і Первозванівці.

Матчі-відповіді відбудуться наступних вихідних — 31 жовтня — 1 листопада.