Стрічка новин - 10-02-2013, 10:02 - sasa 21

У \»Таврії\» вирішилися фінансові проблеми?

У \»Таврії\» вирішилися фінансові проблеми?

Президент \»Таврії\» Сергій Куніцин дав коментар щодо фінансової складової сімферопольського клубу, висловивши упевненість у швидкому вирішенні економічних проблем. За словами функціонера, наступного тижня колектив Олега Лужного відправиться на двотижневий збір до Туреччини.

\"Сергій\»Відбулася зустріч з засновниками клубу, були Олег Лужний, я. Думаю, ситуація протягом тижня стабілізується, будуть вирішені принципові питання по фінансуванню. І орієнтовно 14 лютого команда вилетить на двотижневий збір до Туреччини.

Проблема з фінансуванням команди, по суті справи, знята. А інша важлива проблема — заборона дозаявляти футболістів. Зараз працюємо з професійними юристами-міжнародниками, щоб знайти вихід. Звичайно, непросто, коли в команді, по суті, 15 футболістів і молодь. Ми навіть в оренду нікого взяти не можемо.

Допомога Фірташа? Він ніколи прямо не фінансував \»Таврію\», просто допомагав команді. Дмитро Васильович завжди був одним із спонсорів команди. Він і зараз допомагає, в розумних межах. І робить це з 2005 року. Я вдячний йому: якби не він, то команди би вже давно не було. А засновником клубу є Юрій Сергійович Борисов, генеральний директор ДК «Укргазвидобування», і він вирішує всі питання по команді\», — цитує Куніцина видання \»Лівий берег\».

Погода