Стрічка новин - 01-07-2015, 01:07 - sasa 39

У Волині застрайкували легіонери

У Волині застрайкували легіонери

Провідні легіонери лучан відмовляються повертатися в розташування команди.

Наприкінці червня луцька Волинь вийшла з відпустки, почавши підготовку до нового сезону. При цьому Віталій Кварцяний вкотре зустрівся з чималими кадровими проблемами. На момент відльоту на збори до Туреччини (в неділю) \”Хрестоносці\” не дорахувалися Еріка Бікфалві, Сергія Вороніна, В\’ячеслава Шарпара, Руслана Бабенка, Майкла Бабатунде, Івіцу Жуніча і Флорентін Матея.

З першими чотирма все просто: Бікфалві покинув Волинь за власною ініціативою (у румуна закінчився контракт), Воронін на перегляді в донецькому Металурзі, Шарпар поїхав до Молдови, а Бабенко сподобався запорізькому Металургу.

А от з Бабатунде, Жунічем і Матеєм ситуація складніша. Після виступу в своїх збірних (Бабатунде) і відпустки, легіонери геть відмовилися повертатися в Волинь через велику заборгованість по заробітній платі.

Футболісти очікують від клубу хоч якихось зрушень у фінансових питаннях. Нагадаємо, що волинські футболісти не бачили грошей більше шести місяців.

Зараз Волинь дуже активно (подейкують, що Кварцяний часом влаштовує футболістам навіть по три тренування на день) працюєть в Туреччині, все більше роблячи ставку на молодь. Адже ситуація зі \”старими\” гравцями, яким заборгували гроші, вельми туманна, а якісних трансферів через дефіцит фінансів найближчим часом не передбачається.

Нагадаємо, що в минулому сезоні наставник Волині Віталій Кварцяний заявив, що майбутнє клубу оповите туманом, а футболісти пішли у відпустку з порожніми кишенями. У  міжсезоння повідомлялося, що луцький стадіон Авангард хочуть перетворити на арену для легкої атлетики. Все це разом з іншими проблемами робить перспективи клубу все більш \”темними\”.

 

Football.ua

Погода