Новини - 12-02-2010, 01:02 - 217
У збірній України – четверо наших земляків
![У збірній України – четверо наших земляків](http://fcvorskla.com.ua/wp-content/themes/fc-vorskla-2/compiled/assets/images/vk_gray.jpg)
У Міністерстві України у справах сім\’ї, молоді та спорту підписано наказ про затвердження списків збірних команд України з різних видів спорту на 2010 рік.
Відповідно до цього документу, до складу національної збірної з кульової стрільби включено четверо снайперів з Полтавщини. Серед них – три представники основного складу збірної України: майстер спорту міжнародного класу Владислав Григоренко (гвинтівка), майстер спорту Сергій Щербаков (пістолет) і майстер спорту міжнародного класу Світлана Бойкова (гвинтівка). А до резерву національної збірної включено майстра спорту Андрія Сировню (гвинтівка).
Ігор ЧЕРЧАТИЙ
Полтава
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua