U19. Велика поразка на останніх хвилинах

Першість U19. Група 2. 2 тур
Зоря ― Ворскла ― 3:0

Почали гру команди на високих швидкостях, але небезпеки, як біля воріт команди з Луганська, так і біля воріт Ворскли було мінімум.

Один з ключових епізодів трапився на 14-й хвилині. Зубко порушив правила проти  Бєлоусова, відзначився жовтою карткою і «привіз» пенальті у свої ворота. Тарас Медведенко «з точки» абсолютно холоднокровно переграв голкіпера – 1:0!

У цілому ж, перший тайм моментами не балував. На перерву «Зоря» пішла переможцем.

Друга половина зустрічі почалася з атак полтавської команди, але захисні редути господарів діяли надійно. Усе вирішили останні хвилини зустрічі. Йшла остання хвилина коли Оленченко точним гарматним ударом увігнав м\’яч у ворота суперника – 2:0! А потім Бєлоусов віддав передачу з флангу на Слюсара, який чітко підробив м\’яч і розпечатав ворота суперника втретє.

Фінальний свисток арбітра зафіксував переможний рахунок 3:0. Підопічні Олександра Омельчука не знають перемог з 18 вересня коли вдома перемогли Говерла ― 2:1.