Матчі - 03-10-2013, 05:10 - sasa 295

U21. Сілюк приносить перемогу Ворсклі

Першість U21
Таврія ― Ворскла ― 1:2

Другу поспіль перемогу здобув молодіжний склад ворсклян. Цього разу підопічні Володимира Прокопиненка переміг у Сімферополі одного з аутсайдерів змагань Таврію ― 2:1.

Біло-зелені атакували весь перший тайм, але пропустили першими. Атака лівим флангом – Калюжний віддає на дальню штангу на Матвієнко. Удар, гол, 1:0.

Гості відповіли ударом Рябушко. Сильно, низом, до того ж, рикошет – 1:1. У полтавців могли в першому таймі ще забивати міг і Силюк, який відмінно виконував штрафні. Вигідні моменти були і у Баранника.

У другому таймі ворскляни били ще частіше і ще небезпечніше. Тепер вже Шмиголь міг виводити команду вперед. Кравченко посилав м\’яч головою у верхній кут, перекладина опинилася на шляху футбольного снаряда. А забив Сілюк. Після кутового він прийняв м\’яч і пробив по воротах м\’яч відскочивши від газону залетів у ворота.