Матчі - 02-11-2013, 07:11 - sasa 156

U21. Ворскла мінімально програла Металісту

Першість U21
Ворскла ― Металіст ― 0:1

У першому колі молодіжний склад Ворскли за 15 матчів так і зіграв жодного матчу внічию.

У першому таймі гості виглядали куди переконливіше в атаці. Ткачук пробивав після затяжної атаки. Але Ткаченко витягнув м\’яч з дев\’ятки. Наприкінці тайму Козинець міг забивати перший гол. Вийшов він сам на сам із воротарем, перекинув його, однак і у ворота м\’яч не потрапив. А ось другий свій шанс Козинець використав. Відмінний пас праворуч, і гравець Металіста б\’є в порожні ворота – 0:1. Після цього у гостей було ще два моменти, але щастя було на боці молодих ворсклян.

На початку другого тайму біло-зелені атакували більше, а харків\’яни відповідали їм різкими випадами. Можливості для взяття воріт були, як і у господарів, так і у гостей. Обидві команди бажали забити і обидві мали для цього моменти. Ткаченко кілька разів виручав своїх партнерів, які іноді загравалися в атаці. Але від цих старанних дій рахунок на табло не змінився.