Гандбол - 19-11-2012, 12:11 - sasa 133

Упевнена перемога \”Динамо\” у \”Лізі-Дніпро\”

Гандболісти команди “Динамо-2” здобули другу перемогу в рамках “Ліги-Дніпро”. Цього разу жертвою полтавців стала команда “Duncan Macleod\’s club” з Кривого Рогу.

У першому таймі на майданчику точилася рівна боротьба, про що свідчить підсумковий рахунок першої половини – 13:12 на користь динамівців. А от у другому таймі полтавські гандболісти повністю переграли своїх суперників, дозволивши їм закинути всього шість м’ячів. Натомість самі вісімнадцять разів відзначались у воротах суперника. У підсумку впевнена перемога нашої команди – 31:18. Найрезультативнішим у складі “Динамо-2” став Дмитро Дич, на рахунку якого шість м’ячів. П’ять разів закидав Андрій Абрамов, ще по чотири рази відзначалися Артем Визір та Сергій Головін. Наступну гру наші земляки проведуть 25 листопада проти запорізької команди “Регіон Z”. Цей колектив був створений восени цього року шляхом об’єднання двох ветеранських команд  “Зас 80-х” та ЗТР. У складі цієї команди виступає багато досвідчених гравців, які за плечима мають досвід виступів не лише в чемпіонаті України, а й далеко за її межами – в Польщі, Фінляндії, Угорщині, Чехії, Росії та  Німеччині. Наразі запоріжці мають в своєму активі чотири очки і ділять першу сходинку з дніпропетровським МІКСом та полтавчанами.