Інтерв'ю гравців, тренерів - 04-07-2012, 09:07 - sasa 11

Вадим Євтушенко: \”Переглядаємо нападника з Словаччини\”

Вадим Євтушенко: \”Переглядаємо нападника з Словаччини\”

Вадим Євтушенко після контрольного матчу з \”Олександрією\” в якому його \”Ворскла\” перемогла суперника з великим рахунком 5:0 дав інтерев\’ю

– Повинен сказати, що від Полтави у мене чудові враження, – почав Вадим Євтушенко. – Раніше я тут знав хіба що дорогу з київської траси до стадіону, зараз вдалося подивитися більше. Це дуже красиве місто і мені приємно перебувати тут. У футбольному плані теж усе на рівні: хороша база, хороші поля, особливо, у порівнянні з нашими попередніми спарингами в Ялті. Зустріч з Олександрією нам вдалася, особливо, у першому таймі, коли гра була дуже змістовною. І, незважаючи на те, що в другому таймі ми забили навіть більше, ніж в першому, якість гри у другій половині мене не зовсім задовольнило.
 
– Чи можна говорити про те, що Ворскла зіграла сьогодні дуже добре, або ж це Олександрія виглядала непереконливо?
– Це завжди відносно. Щоб вийшов хороший танець, потрібно, щоб обидва танцюриста танцювали відмінно. У першому таймі Олександрія надавала серйозний опір і наші два голи – це плоди тих комбінацій, які ми награємо. У другому таймі гра обох команд була слабшою, голи хоч і були, але були схожі на м\’ячі, що забиваються в пляжному футболі. Проте хлопців зрозуміти можна: коли ми забили третій м\’яч на другій хвилині другого тайму, складно вже було налаштовуватися на те, що потрібно продовжувати в такому ж дусі. Але все це будемо добирати на тренуваннях.
 
– Які шанси на те, що будуть підписані контракти з усіма новачками, які виходили на поле проти Олександрії?
– Шанси високі. За Єременко оформляємо орендну угоду з Металістом. Сапай теж проявив себе добре. Мілько і Валяєв трохи відстають у фізичній підготовці, оскільки пізніше до неї приступили. Після перших тренувань видно, що їм ще важкувато. Але з гри вони не випадали, а Валяєв непогано зіграв за рахунок свого досвіду. Ще подивимося на них до 8 липня, під час тренувань, а потім – під час спарингу, де доведеться грати по 90 хвилин. Ця зустріч з Арсеналом і дасть більш чітку картину. Плюс щойно під\’їхав нападник зі Словаччини, завтра ж приступає до тренувань, так що подивимося ще й на нього.
 
– Якими складами плануєте грати останній контрольний матч з Арсеналом?
– Оскільки зустріч остання перед стартом чемпіонату, то вже не будемо робити якийсь мікс. Але це, звичайно ж, не означає, що той, хто не потрапить в склад на спаринг, не буде мати можливість зіграти в дебютному поєдинку чемпіонату. В якій би склад не потрапив футболіст – кожен повинен довести свою готовність у фізиці, тактиці та інших компонентах.

 

Євген БРИЖ

Football.ua

Погода