Новини - 13-11-2015, 03:11 - sasa 219

Валентина Кузьома завоювала \”бронзу\” чемпіонату України з кросу серед дівчат

13 листопада у Луцьку відбувся чемпіонат України з кросу, в якому виступила збірна легкоатлетів Полтавщини (головний тренер – Сергій Чепіжний).

Наша землячка Валентина Кузьома з Лубен стала бронзовою призеркою чемпіонату серед дівчат (до 17 років) на дистанції кросу 2 км, яку вона здолала з результатом – 7 хвилин 07 секунд. Тут представницю Полтавщини випередили тільки чемпіонка Юлія Хадаківська з Київщини (6:57) та срібна призерка Тетяна Палінкаш із Хмельницької області (7:00).

А ось 20-річний полтавець Ярослав Кабушка у першості серед чоловіків-молодь фінішував в одному кроці від п\’єдесталу пошани – на 4-му місці з кросу на 4 км – 12 хвилин 44 секунди. Від бронзової медалі, володарем якої став Павло Волуйкевич (Івано-Франківська обл.), наш земляк відстав на 9 секунд.

Інші кросмени Полтавщини у своїх номінаціях фінішували на таких місцях і з такими результатами: Віктор Деркач – 13-е місце серед юнаків (до 15 років) на 2 км (6 хвилин 29 секунд), Владислав Агафонов – 17-е місце серед юніорів на 6 км (20 хвилин 27 секунд), Олександра Рябокінь – 27-е місце серед дівчат (до 15 років) на 1 км (3 хвилини 31 секунда), Артем Бандурка – 32-е місце серед юнаків (до 17 років) на 3 км (10 хвилин 09 секунд).