Новини - 17-11-2015, 03:11 - sasa 261

Іван Іванов заробив 300 євро на Кубку Африки з триатлону

В Агадірі (Марокко) відбувся континентальний турнір з триатлону – Кубок Африки, в якому виступив Іван Іванов з Комсомольська.

Наш земляк серед 21-го учасника зміг фінішувати на 5-му місці – останній \”бонусній\” позиції, за що також отримав призові у розмірі 300 євро. Іванов фінішував із загальним результатом – 1 година 55 хвилин 17 секунд (плавання – 22:09, переодягання від плавання до велогонки – 33 секунди, велогонка – 59:18, переодягання до бігу – 38 секунд, біг – 32 хвилини 37 секунд).

Кубок Африки з триатлону виявився далеко \”не африканським\” – тут виступили лише троє спортсменів із \”Чорного континенту\”. Переміг Олександр Латін (Естонія) й отримав 900 євро, другим фінішував Томас Шпрингер (Австрія) – 750 євро, третім – Бадр Сіван (Марокко) – 600 євро, четвертим – Нан Олівейрас (Іспанія) – 450 євро.