Прес-конференції - 25-08-2013, 10:08 - sasa 36

Василь Сачко: Ми переглянемо трансферну політику клубу

Василь Сачко: Ми переглянемо трансферну політику клубу

Старший тренер Ворскли поспілкувався з журналістами на традиційній післяматчевій прес-конференції

— Гра вийшла цікавою, красивою, чудовою, з голами — для глядачів, а для тренерів — знервованою, хвилюючою і валідольною. Але щось відбувається в психології наших футболістів, коли ми або виграємо, або залишаємося в більшості — вони вважають, що гра зроблена. Насправді могли і виграти, могли і програти. Замість того, щоб за рахунку 2:0 забивати ще — пропустили гол, почали нервувати. Але я все одно вдячний хлопцям за гру, вони старалися, хоча багато чого не виходило. Адже я не чарівник, а тільки вчуся, мені ще треба, як кажуть, понабивати ґуль, багато пройти разом із командою. Результат же гри вважаю закономірним.

— Як ви оцінюєте гру Непогодова, чи потрібен нам новий воротар? І чому не випускаєте в Баранника?
— Назвіть хоч одного воротаря, який не помиляється? Я не вважаю, що він винен у всіх трьох голах…

— Чотирьох… Один же не зарахували!
— Вибачте, але на табло я бачив три голи. Десь Непогодов, може, не спрацював на виходах, але помиляються всі воротарі. Скажіть, якого воротаря потрібно поставити, щоб він не робив промахів? Що стосується Баранника, то він переглянув своє життя — не тільки на полі, а й у побуті. Але хлопцеві треба ще багато працювати. Так, він стукає у двері основної команди, але слабо, потрібно йому голосніше стукати, бо ще є питання по Олегу. Він набирає хід, його Бог нагородив хорошими даними, але на наразі я більше хочу, ніж Олег! Я вірю в цього хлопця, а треба, щоб і він ще захотів. У найближчому майбутньому — якщо він захоче — ми Олега побачимо.

— Ви сьогодні зробили всього одну заміну, не випустили ні Маркоскі, ні Будника…
— Я вірив у те, що ми заб\’ємо, ми повинні були це зробити! Волинь фізично міцна, кремезна команда. Зріст футболістів зіграв важливу роль у цьому матчі. Ми програвали в єдиноборствах вгорі в нашому штрафному. Прагнули грати флангами. Дещо у нас вийшло, я радий, що ми забили три м\’ячі, але засмучений, що пропустили три.

— У зв\’язку з великою кількістю помилок у центрі захисту розкажіть, який стан Курилова? Чи не плануєте ви випускати його і перевезти Даллку на його звичний правий фланг?
— Ми плануємо різні схеми. Ви праві: нам потрібна ротація складу, потрібні зміни. Це розуміють і хлопці. Пропустили голи — винні захисники, але винна і вся команда, навіть тренери. Без помилок футболу не існує. Ткачук відіграв нормально в останніх матчах, чому ж я повинен садити його і випускати Курилова? Курилов, Громов, Маркоскі, Ткачук — все це гравці основного складу. А хто вийде в стартовому складі — видно в тренувальному процесі. На цю гру ми вибрали Ткачука, надалі — подивимося, як буде.

— Яка доля Матвеєва, він не потрапляє до основного складу?
— Саші теж треба багато працювати. Він учора грав за дубль, тренується з основою. Хороший хлопець, на тренуваннях старається, але йому ще треба багато працювати індивідуально.

— Як ви вважаєте, ви сьогодні здобули два очки або втратили одне?
— Двояке питання, тому і відповідь двояка. З одного боку — втратили, а з іншого — придбали. Волинь заслуговує поваги: вони зіграли з лідерами, ще будуть додавати, попсують нерви багатьом іншим командам. Ми намагаємося, у нас будуть попереду як перемоги, так і поразки. Я задоволений хлопцями, їх роботою на тренуваннях, вони віддаються на полі. Помилки будемо вивчати і усувати.

— За тиждень закривається трансферне вікно. Поповнення в команді планується?
— Ми продовжуємо шукати, ведемо декількох гравців, спілкуємося. Вийде їх запросити — ви їх побачите. Я у команді вже достатньо давно знаю всі проблеми. Зараз все на мої плечі звалилося, потрібно приймати рішення швидко, багато встигати. Але надалі ми переглянемо трансферну політику клубу. Є проблеми, які треба вирішувати. Вони, звичайно, не ключові, але важливі.

Погода