Прес-конференції - 24-10-2016, 09:10 - Націоналіст 46

Василь Сачко: \”Ми заслужили на везіння\”

Василь Сачко: \”Ми заслужили на везіння\”

Своїм баченням гри \”Чорноморець\”-\”Ворскла\” поділився наставник полтавців Василь Сачко:

 

– Ще півтора роки тому, під час нашого останнього візиту в Одесу, я сказав, що «Чорноморець» – хороша команда, треба трохи почекати, і прийде результат. І сьогодні ми бачимо дуже пристойний колектив, який мало пропускає, організований в обороні, добре працює на швидких атаках. На мій погляд, сьогодні була рівна гра, в якій могли забити ще більше м\’ячів і «Чорноморець», і «Ворскла». Мабуть ми заслужили везіння. Його нам не вистачало в попередніх матчах. Це пов\’язано з психологією і з іншими компонентами, які створюють тиск навколо команди. Програючи 0:1, ми змогли здобути вольову перемогу. Вона дуже важлива як в стратегічному, так і в психологічному плані. Я дуже задоволений сьогоднішнім результатом і грою.

– Зазвичай звик бачити полтавську «Ворсклу», як атлетичну і досить технічну команду. Сьогодні я побачив досить грубу і агресивну команду. Можете це прокоментувати?

– Я не можу з Вами погодитися. Зараз (на жаль чи на радість – не знаю) футбол такий, що всі команди вміють оборонятися, і багато команд будують свою гру від оборони. Важко розкрити оборону суперника. Практично всі ігри йдуть до гола. Після пропущеного гола вже важко щось зробити. А з іншого боку не можу з Вами не погодитися: сьогодні було багато боротьби, і в другій зоні, тобто, в середині поля. Але я б не сказав, що наша команда грала грубо. Це була обопільна, чоловіча, справжня гра за очки. Це футбол. Це нормальне явище. І, повірте, ми не налаштовуємо хлопців на грубість. Але є такий фактор, як непоступливість. Ми просили хлопців: ми не можемо сьогодні програти в єдиноборствах, в підборах. Це і зіграло в якійсь мірі свою роль.

Погода