Прес-конференції - 14-08-2016, 09:08 - АлиМон 69

Василь Сачко: \»Нічия — закономірний результат\»

Василь Сачко: \»Нічия — закономірний результат\»

Головний тренер \»Ворскли\» Василь Сачко проаналізував матч з \»Дніпром\» (1:1) в четвертому турі УПЛ.

— Бойова нічия. Шкода, що другу гру починаємо після пропущеного м\’яча. Добре, хоч відіграємося. Цей бар\’єр ми подолаємо. Можу сказати схвальні слова на адресу \»Дніпра\».Знаю тренера, знаю його роботу. У команді сплав досвіду і молоді, хлопці стараються. Що ж стосується нас, то ми зіткнулися з певними труднощами, випав ряд гравців: Голодюк, Сімінін, Сапай. До того ж у складі зміни — ряд лідерів пішов. Від нас вимагають результату. Так, ми його хочемо, але трохи потрібно почекати, потрібно нам розібратися, перебудуватися. Новим хлопцям потрібно притертися, відчути і крокувати далі.

— Нічия є для вас прийнятним результатом або \»Ворскла\» могла домогтися більшого?

— Ми налаштовували хлопців, звичайно, на перемогу. Завдання зіграти на нічию не ставилася. Так, було завдання зіграти строго в обороні. Тому що попередні ігри показали, що в обороні є питання. Це зрозуміло, адже змінилися деякі гравці. Випали два крайніх захисника, і це для нас дуже багато. Була рівна гра. Хотіли більшого, і вболівальники вправі від нас вимагати більшого. Ми і самі хочемо більшого домагатися. Колись було за щастя зіграти з \»Дніпром\» на виїзді внічию. Сьогодні \»Дніпро\» теж хороша команда, готова фізично, є молодь і досвід. Нам потрібно аналізувати і робити свої висновки. Не потрібно пропускати. Хочемо зіграти \»на нуль\», але поки не виходить. Нічого страшного. Шукаємо свою гру, робимо перестановки в команді, перестроювання в тактиці. Щось виходить, сьогодні були і хороші моменти. Напевно, ви погодитеся, що нічия — закономірний результат.

— Пенальті, букет жовтих карток. До суддівства у вас є претензії?

— Не ставте мені питання по суддівству. Звичайно, шкода. Був пенальті чи ні, подивимося на відео. А які питання до суддівства? Рівна гра, боротьба. Жовті картки були в обидві сторони. Упередженості я не побачив. А питання, напевно, потрібно ставити самому собі.

— Ваш півзахист жорстко зустрічав швидких нападників \»Дніпра\», не давав їм розвернутися. Яку ви давали установку?

— Ми готувалися, вивчали і знали суперника. Було завдання не дати вільні зони і простір швидким гравцям \»Дніпра\». З цим завданням, в цілому, впоралися. Не дали розбігтися швидким гравцям \»Дніпра\», і, в принципі, в обороні великих проблем у нас не було. Друге питання, що хотілося більшого в атаці. Після пропущеного м\’яча ми перебудувалися, перейшли на гру в два нападника, що призвело до забитого м\’яча. Були моменти ще, але були моменти і у \»Дніпра\».

Джерело: ФК \»Дніпро\»

Погода