Прес-конференції - 20-10-2013, 10:10 - sasa 29

Василь Сачко: «Такі перемоги теж бувають»

Василь Сачко про перемогу своєї команди.
Василь Сачко: «Такі перемоги теж бувають»

Післяматчева прес-конференція наставника Ворскли Василя Сачка:

— По-перше, незебаром у нашого президента Олега Мейдановича Бабаєва день народження. У Йована Маркоскі — 200-та гра, а у Ахмеда Янузі — 150-та. У день матчу святкують свій день народження наші Автофани, з чим ми їх і вітаємо. Ми дуже хотіли виграти! Що стосується гри, то почну з того, що Металург — дуже пристойна команда. Вони незаслужено знаходиться на нинішньому місці, що сьогодні і показали.

Що стосується нашої команди, то так, дійсно, Ворскла провела не найкращу свою гру. У нас багато чого не виходило, були помилки, в деяких епізодах Металург нас перегравав. Але треба віддати належне і Ворсклі, що вона зуміла сьогодні забити два м’ячі. У деяких моментах у нас дещо виходило. Яка б не була, але це — перемога. Такі перемоги теж бувають. Ми потихеньку крокуємо по своїй дорозі, йдемо по шляху.

— Погана прикмета останнього часу: Ворскла забила швидкий м’яч або грає в більшості — чекай біди. Сьогодні прокляття знято?
— Я не вірю ні в які прикмети! У нас такі прокляття щодня. Що не відбувається — відразу прокляття. Ми допускали помилки і будемо допускати, але виправдовуватися нам немає в чому — ми виграли. Такі перемоги теж бувають. Я в усі ці прокляття не вірю. На хлопців тиснула боязнь пропустити гол після того, як ми повели в рахунку, це вплинуло на якість гри. Перший тайм був більш — менш рівний, в роздягальні ми просили хлопців не підлаштовуватися, гнути свою лінію — нехай вони під нас підлаштовуються! Потрібно було включити швидкість, працювати з м’ячем швидше. Так ми і працювали до забитого голу. Як тільки забили — це знову ж психологія — сіли назад, і почався сумбур вже біля наших воріт.

— Ваш колега переглядав момент із скасованим голом. А ви не переглядали?
— Ні, не переглядав. Я не хочу коментувати суддівство. Я ще не встиг подивитися цей момент, але потім обов’язково все вивчу, як і всі моменти і біля наших воріт, і біля воріт суперника. Але коментувати суддівство я взагалі не хочу.

— Ви задоволені комплектацією складу чи взимку буде ще хтось новий?
— Ну, мільйонних придбань у нас, як ви помітили, не було. Мессі ми теж не розглядаємо, він не продається. Що стосується селекційної роботи — то це невід’ємна частина роботи будь-якого клубу. Ми ведемо деяких футболістів, спілкуємося з ними. З часом завжди доводиться робити ротацію складу. За деякими футболістами ми спостерігаємо, можливо , будуть і придбання.

Погода