Прес-конференції - 08-08-2016, 08:08 - АлиМон 39

Василь Сачко: \”Я бачу, що хлопці порожні\”

Василь Сачко: \”Я бачу, що хлопці порожні\”

Головний тренер \”Ворскли\” Василь Сачко поділився враженнями з журналістами після млявої нічиєї у матчі проти львівських \”Карпат\” (1-1).

 

– Важко знаходити пояснення. Завданням тренерського штабу було відновити хлопців. Просили їх якнайшвидше забути поразку від «Локомотіви». Правда, коли вони вийшли на поле, то все забули. Видно, що команда ще не відійшла від того матчу й знову створила собі проблеми. Могли програти – біля наших воріт було багато моментів й помилок. Слава Богу, що забили й витиснули в гол цей момент. Змогли при такій неяскравій грі забити м’яч. Могли й пропустити – у нас є проблеми в обороні. 

– Склалося враження, що «Карпати» були ближчими до перемоги, ніж «Ворскла» до нічиї. 
– Звісно, ми сьогодні погано грали. На те є причини, які зрозумілі й мені, і тренерському штабу. Багато є питань до захисту, але й при такій грі могли ще й виграти. Маємо ще час до наступного матчу відновитися й підлікувати тих хлопців, які травмовані, й працювати далі. Сьогодні ми програли і в швидкості, і в підборі, не було конструктивних дій. Пропустили гол і все розклеїлося. 

– Чому нема комбінаційної гри у «Ворскли»? 
– За два тижні ми зіграли чотири матчі. Є питання по відновленню футболістів. Сильним був моральний і психологічний удар від хорватів. Я бачу, що хлопці порожні. Важко до них достукатися. До того ж позначається незіграність новачків – хіба можу виділити Кобахідзе. Інші хлопці ще не мають відчуття, їм ще бракує агресії та футбольних якостей. Це не питання сьогоднішнього матчу, чи поразки від «Локомотіви». Цей момент накопичився на протязі довгого часу. Це нам зрозуміло. Знаєте, як кажуть: є біда – відкривай ворота. Коли приходить багато різних моментів, то з часом за них треба відповідати. Добре, що витягнули нічию, але грою незадоволені.

 

Офіційни сайт ФК \”Ворскла\”

Погода