Прес-конференції - 01-09-2013, 11:09 - sasa 49

Василь Сачко: За 1–3 місця боротися не будемо

Василь Сачко: За 1–3 місця боротися не будемо

Післяматчева прес-конфереція старшого тренера Ворскли

— Нам пощастило, забили два швидкі голи, але дещо й не виходило. До цієї гри ми підійшли дуже зважено, намагалися уникати помилок, яких припустилися в попередніх матчах. У нас це вийшло, я радий і завдячую хлопцям. Вітаю всю Полтаву з перемогою. Вважаю, що перемогли сьогодні заслужено, не без долі везіння. А що стосується Говерли – прекрасна команда, хороший тренер. Більшість поєдинків наш суперник провів із лідерами, тому й знаходиться внизу турнірної таблиці. Бажаю Говерлі успіхів у подальших матчах.

– За винятком п’ятьох легіонерів у Ворсклі решта гравців – українці. Як зуміли зібрати в Полтаві такий боєздатний колектив?
— Це більша заслуга моїх попередників – Миколи Павлова, Вадима Євтушенка та Сергія Свистуна. Наш тренерський штаб трохи підкоригував їх роботу, і маємо на сьогодні ось таку команду.

– Які завдання стоять перед Ворсклою?
— Найвищі: виходити на гру й показувати максимум, радувати власних уболівальників яскравою грою. Звісно, за 1 – 3 місця ми боротися не будемо, для того, щоб ставити високі завдання, нам потрібно ще багато-багато працювати.

– У другому таймі Ворскла почала грати на утримання результату. Чи не ризикували, обравши таку тактику?
– Такої настанови не було – грати на утримання рахунку. Єдине, про що просили хлопців – зіграти зібрано в захисті. Та й не було сенсу нам нестися вперед, оголювати власні тили, адже Говерла навально атакувала, постійно йшли верхові передачі, доводилося обережно діяти в обороні.

– Як оціните роботу Олега Міщенка?
— Олег – хороший хлопець, хороший футболіст. Він часто діє нестандартно, у нього багато що виходить, але він здатен на більше.

Інформаційний відділ ФК Говерла

Погода