Матчі - 17-03-2025, 06:03 - admin 28

Важлива перемога у Львові

Три очки на виїзді полтавцям приносить точний удар Навіна Малиша.
Рух Львів Ворскла Полтава

“Рух” (Львів) – “Ворскла” (Полтава) 0:1 (0:0)

Протокол матчу.

Виїзний матч проти львівського «Руху» був для «Ворскли» з розряду матчів за шість очок. Власне, інших до кінця чемпіонату в команди Юрія Максимова просто не залишилося. Провальне перше коло зараз вимагає в кожному матчі грати на перемогу.

«Рух», хоч поки і знаходиться в зоні, безпечній від вильоту, теж налаштовувався на максимальний результат. За таких умов можна було розразовувати на змістовний футбол, проте свиню командам підклала погода. Справжню весну у Львові змінив сніг, і газон «Арени Львів» не сприяв комбінаційному футболу.

У першому таймі «Ворскла» намагалася більше володіти м’ячем. Втім конвертувати в гольові моменти це не вдалося. Єдину потенційну можливість полтавці мали внаслідок стандарту, коли Авдилі, виконуючи штрафний удар, виконав навіс у карний майданчик, де Кулач не зумів як слід пробити головою. «Рух» у відповідь взяв на озброєння дальні удари. Львів’яни двічі турбували Ісенка (з гри  і зі штрафного), воротар полтавців, хоч і не дуже впевнено, але ці удари відбивав.

Другий тайм жвавіше розпочав «Рух». Господарі намагалися забити і одного разу навіть були близькі до пенальті, коли на газоні після боротьби з Ндукве опинився Роман. У цьому моменті головний арбітр проявив послідовність і його свисток промовчав, як і кількома хвилинами раніше, коли в штрафному майданчику господарів після боротьби з захисником на газоні опинився Салабай.

Розв’язка матчу відбулася на 82-й хвилині. Сергій Мякушко зробив те, заради чого його випустив на заміну Юрій Мксимов. Обігравшись з Пердутою, півзахисник ворсклян виконав простріл до штрафного майданчика на Ндукве, Денис замість того, щоб розвертатися до воріт і пробивати грамотно «скотив» трохи вправо на Малиша. Удар Навіна був сильним і точним – 0:1.

До завершення матчу з доданим часом було ще більше 10 хвилин. Проте придумати щось на такому газоні господарі так і не змогли. Надважлива перемога «Ворскли», яка поки піднімає команду з зрони перехідних матчів.

Олександр Данник

Фото – Прес-служба УПЛ

Погода