Міні-футбол - 06-02-2010, 05:02 - sasa 192

\”Вчителі\” перемогли \”ворсклян\”

\”Вчителі\” перемогли \”ворсклян\”

Відбулися ігри чергового туру міні-футбольної першості Новосанжарського району. Цього разу футболістам довелося не лише долати опір суперників, а й боротися із погодними катаклізмами.

Взагалі-то боротьба за майданчик почалася іще напередодні. Зранку півтора десятки представників команд «Ніка», «Газовик», «Ворскла», «Ворона», «Зоря» «Чиста криниця», «Стандарт» та «Сила ради» взялися за очистку покриття від доволі товстого шару снігу. Спільними зусиллями за дві години поле прибрали. Варто зауважити, що така велика кількість бажаючих попрацювати на очистці майданчику зібралася вперше, раніше із снігом та льодом боролися переважно представники однієї-двох команд. Сподіваємось, що надалі організатори турніру так само залучатимуть до таких «суботників» максимальну кількість команд та їх гравців. Адже недільного туру на поле виходили всі.

Цього разу, незважаючи на прибраний сніг, майданчик зустрів команди справжньою ожеледицею. Це суттєво заважало гравцям демонструвати техніку та великі швидкості. Але аж ніяк не зважало забивати голи. Так, у першій зустрічі дня «Зоря-1» у своєрідному дербі перемогла своїх односельчан із «Зорі-2» з рахунком 5:2. «Зоря-1» продовжує демонструвати стовідсотковий результат і досі не втратила жодного очка. В другому матчі туру сталася чергова сенсація. Хоча ігри міні-футбольної першості вже добряче привчили вболівальників — дивуватися не потрібно нічому. Так от в цій зустрічі великосолонцівська «Фортуна» без проблем розібралася із новосанжарською «Силою ради» — 5:1. І хто тут тепер фаворит, а хто — аутсайдер?

У наступній грі зійшлися надзвичайно потужні суперники — новосанжарська «Ніка» та сухомаячківський «Темп». Обидві команди небезпідставно претендують на місце у призовій трійці, а ця гра лише зайвий раз підтвердила високий клас футболістів. Голи забивалися на будь-який смак і з будь-яких позицій. Тривалий час здавалося, що «Ніка» таки переможе у зустрічі, адже по ходу гри вона вела із різницею у два м’ячі. Але футболісти «Темпу» провели кінцівку гри ударно і зуміли зрівняти рахунок. Підсумок гри — феєрична нічия 7:7.

Непередбачувана команда «РВ МВС» цього разу зустрічалася із «Чистою криницею». В цьому матчі міліціонери були на висоті і добилися мінімальної перемоги з рахунком 4:3.

Останній матч туру — між забрідчанською «Ворсклою» та «Новосанжарським НВК» починався вже під рясним зимовим дощем. Забрідчани, не дивлячись на вкрите водою поле, тривалий час вели в рахунку — 3:1, потім 4:2. Але досвід та майстерність гравців команди НВК дозволили їм швидше пристосуватися до гри у важких умовах, і не лише відігратися, а й повести в рахунку. В підсумку «вчителі» переконливо перемогли «ворсклян» — 7:4.

Останню гру цього туру — «Стандарт» — «Ворона» — перенесли за домовленістю обох команд.

Володимир ПАРШЕВЛЮК
«ЕХО з регіону»

Погода