Першість Полтавщини - 05-07-2010, 11:07 - sasa 191

Великі перемоги лідерів

Усі лідери першості здобули впевнені та великі перемоги.

Гроза авторитетів цьогорічного чемпіонату команда «Колос» з Дмитрівки Кременчуцького району зустрічалася на виїзді з одним з аутсайдерів змагань ФК «Пирятин». Гості повели в рахунку напочатку поєдинку – гол провів Артем Ольшницький. Але пирятинцям ще у першому таймі вдалося встановити «статус-кво», а потім і перемогти суперника – 3:1 на користь підопічних тренера Сергія Плетіня. Цікаво, що всі три м’ячі забив ветеран пирятинського футболу Олег Проскурня. За словами наставника «Колоса» Анатолія Базавлука, його команда грала у Пирятині дещо в послабленому складі – не було п’ятьох гравців основного складу разом із воротарем. У другому таймі його підопічні «давили» на захисні редути господарів, але так і не зуміли провести результативну атаку. Ще у Анатолія Базавлука є таке питання: чому у минулому турі, коли «Колос» приймав «Гірник» і поступився 1:2, бригада суддів була з Кременчука?..

Не зміг протистояти у Гребінці господарям поля ФК «Миргород» і поступився 0:5. Три голи за «Локомотив» провів Юрій Кривенко і два Віталій Шевченко. Кременчуцький «Гірник» переміг з рахунком 5:0 «Колос» з Кобеляк завдяки влучним пострілам Олександра Мироненка, Олексій Алєксєєнка, Романа Палюха і Антона Кухти (два м’ячі). Інші результати матчів 11 туру такі:

«Псел» (Гадяч) – ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) – 2:1, «Молодь-ПДПУ» (Полтава) – «Темп» (Градизьк) – 1:5, «Нове життя» (Андріївка) – «Колос» (Зіньків) – 5:1, ФК «Велика Багачка» – ФК «Лубни» – 4:0. Минулий тур був результативним на голи – всього було забито 25 м’ячів у ворота суперників.

Результати поєдинків юнацьких складів:
ФК «Пирятин» – «Колос» (Дмитрівка) ― 3:2, «Локомотив» – ФК «Миргород» – 4:2, ФК «Велика Багачка» – ФК «Лубни» – 2:3, «Гірник» – «Колос» (Кобеляки) ― 4:2, «Псел» – ДЮФШ ФК «Ворскла» – 4:1, «Молодь-ПДПУ» – «Темп» – 5:0, «Нове життя» – «Колос» (Зіньків) +:-.