Аматори - 24-06-2013, 02:06 - sasa 194

Виїзне фіаско Сокола

У суботу, 22 червня, в Лохвицькому районі були зіграні матчі 5 туру.

Безумовно центральним  протистоянням був матч у селі Вирішальне, де чинний чемпіон району приймав поточного одноосібного лідера, команду «Сокіл» з Токарів. Перша виїзна гра для «Сокола» виявилась справжнім фіаско – 3:0, на користь «Амаранта».

Другим важливим матчем була гра в Червонозаводському між «Газовиком» і «Євробудом» з Лохвиці. Газовики відкрили рахунок вже на 3 хвилині матчу – це Андрій Осіпов вдарив у нижній лівий кут і записав на свій рахунок третій гол у сезоні. А вже наприкінці першого тайму, нападник лохвиччан потужним ударом у дальній від себе кут зрівняв рахунок. В другому таймі команди не змогли виявити сильнішого.

Результати 5 туру:

ФК Їсківці – Сула – 1:1 (О. Левченко – Є.Зінченко)

Газовик – Євробуд – 1:1 (А.Осіпов – О.Чернишов)

Амарант – Сокіл – 3:0 – (О.Циб, С.Ковальов, Д. Коваленко)

ФК Свиридівка – ФК Сенча – 2:3 (В.Гошовський, С. Шульгатий – С. Ткаліч-2, А. Овдієнко)

Дружба – Прогрес – 3:1 (І.Панченко-2, О. Науменко – М. Мельник)