Останні новини - 18-06-2013, 12:06 - sasa 28

Володимир Чеснаков: Для всіх стало несподіванкою призначення Сачка

Володимир Чеснаков: Для всіх стало несподіванкою призначення Сачка

Захисник Ворскли Володимио Чеснаков про відпустку, нового наставника команди і завдання на майбутній сезон

— Відпустка пролетіла дуже і дуже швидко. Сім днів я з сім\’єю провів у Домініканській республіці. Краса у тих місцях просто неймовірна. До цих пір з дружиною перебуваємо під враженням від вояжу. Відпочивати, звичайно, потрібно добре, щоб набратися моральних і фізичних сил після виснажливого сезону. Так що, тепер з новими силами в новий бій.

Скажу, що не тільки для мене, а для всіх це стало несподіванкою призначення головним тренером Василя Сачка. Аналізувати, з дозволу, нічого не буду, ми налаштовані по-бойовому, разом з новим тренером досягати нових вершин.

Як і завжди, після перепочинку потрібно почати закладати основи фізичної готовності. Зараз багато бігових вправ. У чемпіонаті потім згадуємо найскладніші епізоди з вдячністю тих, хто нас змушує виконувати все це. У відпустці не завжди встигаєш побігати. Звичайно, форму трохи втрачаєш. Зараз працюємо в дворазовому режимі, бігові вправи чергуються з ігровими. Відвідуємо фітнес-клуб. Думаю, у новому сезоні намагатимемося поліпшити результат. Хочеться частіше радувати вболівальників перемогами, — цитує слова Чеснакова прес-служба ворсклян.

Погода