Аматори - 19-07-2010, 10:07 - sasa 39

Вольова перемога \»Олімпу\»

Серед матчів чергового, дев\’ятого туру, першості Полтавського району найдраматичнішим виявився поєдинок у Божківському, де місцеве \»Динамо\» приймало \»Олімп\».

Господарі поля почали матч без розвідки і вже до середини тайму мали перевагу у два м\’ячі. Згодом розсошани зусиллями Дорошенка один м\’яч відіграли, проте вже у на наступній атаці, після помилки голкіпера гостей, рахунок став 3:1. Саме за такого рахунку команди пішли на перерву. Друга половина розпочалася знову з атак \»Динамо\», гравці якого змарнували чи не з десяток небезпечних моментів. І тут спрацювало золоте правило футболу:\»не забиваєш ти…\». В останні двадцять хвилин гості спромоглися зрівняти рахунок, а за п\’ять хвилин до завершення гри рейд по правому флангу Дмитра Петренка увінчався виходом віч-на-віч з голкіпером господарів, і рахунок став 4:3 на користь \»Олімпа\».

На право центральної зустрічі туру претендувало два матчі — \»Ювента\» — ФК \»Факел\» та \»Сокіл\» — \»Дукла\». Однак ні в першому, ні в другому поєдинку боротьби не вийшло і господарі без проблем перемогли. Особливо легко це вдалося чемпіону, у складі якого хет-трик на свій рахунок записав Євген Супруненко.

Примітка: результат зустрічі 5-го туру \»Вікторія\» — \»Ювента\» — 4:3 анульовано через наявність у складі господарів незаявленого гравця. Команді \»Вікторія\» зараховано технічну поразку, а \»Ювенті\» — перемогу.

Результати зустрічей 9-го туру: \»Ювента\» — \»Факел\» — 11:4, \»Сокіл\» — \»Дукла\» — 5:0, \»Колан\» — \»Розсошенці\» — 3:6, \»Гренада\» — \»Кристал\» — 6:1, \»Вікторія\» — \»Атака-Автотранс\» — 2:6, \»Динамо\» — \»Олімп\» — 3:4.