U21. Вольова перемога Ворскли над Динамо

Першість U21
Ворскла ― Динамо ― 2:1

Молодіжний склад Ворскли, пропустивши першим, зміг обіграти столичне Динамо.

Динамівці забили, після прострілу праворуч, Бесєдін кінчиком бутси переправив м\’яч у ворота ворсклян. Біло-зелені стали наближатися до воріт суперників, коли час першого тайму перевалило за середину. Результатом таких атак став гол Одарюка. Володимир здорово зловив м\’яч після відскоку і зльоту пробив у ближній кут – 1:1.

На початку другого тайму команди обмінялися небезпечними моментами, але рахунок на табло не змінився. А ось знову ближче до середини 45-хвилинки полтавці змогли забити гол. Томенко віддав відмінну передачу на Баранника. Олег прийняв м\’яч на груди і другим дотиком пробив точно зльоту у дальній кут, без шансів для воротаря – 2:1.

Наприкінці динамівці провели багато часу в атаці, але це не принесло їм дивідендів. Ще під кінець і полтавці могли забити, – інформує прес-служба ворсклян.