- 31-08-2013, 06:08 - sasa 178

Ворскла бере три очки в Ужгороді

Полтавська команда знову перемогла на виїзді

Говерла – Ворскла

У складі господарів з’явилось двоє щойно заявлених новачки − Адріан Пуканич з «Іллічівця» та Олексій Бабир з «Волині». Про те, що В’ячеслав Грозний продовжує по ходу сезону будувати нову команду, свідчать і постійні зміни, і наявність 11-х виконавців, яких у «Говерлі» минулого сезону не значилось. Василь Сачко застосував косметичні зміни до «основи» – зокрема, через травму Івана Кривошеєнка. Однак від цього малюнок гри полтавської команди не зазнав змін: вона взяла все краще з попереднього туру − наприклад, забила двічі ще у першому таймі, та врахувала відомі помилки, адже у захисті «Ворскла» виглядала злагоджено.

Наполегливість та організованість призводили до одного за одним штрафних у бік воріт Олександра Надя. І одна з цих спроб стала передвісником голу. Олег Міщенко спрямував м’яч у хрестовину, на добиванні опинились одразу двоє. Ахмеду Янузі було пробивати трохи незручно, а от Артему Громову ніхто не завадив з 2-х метрів відкрити рахунок. За 3 хвилини відзначився і Янузі: він у падінні замкнув навіс після швидкого проходу правим краєм Вадима Сапая − 0:2. Грозний пішов ва-банк, коли використав ліміт замін ще до початку другого тайму. І один зі свіжих гравців невдовзі по перерви (а саме Віталій Балашов) віддячив наставника за довіру результативною передачею на Армоні Іканде, який забив перший м’яч в Україні і скоротив відставання господарів. На певний час «Ворскла» занервувала, але швидко заспокоїлась і надалі контролювала подальший хід подій.