Анонси - 21-01-2010, 08:01 - sasa 221

\”Ворскла\” – \”Динамо\” Тбілісі: ми з вами вже зустрічалися!..

\”Ворскла\” – \”Динамо\” Тбілісі: ми з вами вже зустрічалися!..

22 січня полтавська «Ворскла» проведе перший спаринг на зборах у Туреччині. Суперник – тбіліське «Динамо», яке після першої частини чемпіонату Грузії йде четвертою.

Так вже склалося, що за часів проведення чемпіонатів СРСР, ”Ворскла” жодного разу не зустрічалася в офіційних матчах з командами Грузії. Однак після розвалу Союзу на тренувальних зборах полтавці не раз грали з командами цієї кавказької країни, у тому числі з кращим клубом країни — тбіліським ”Динамо”.

Принаймні, на думку спадає два матчі. Перший із них відбувся у лютому 1997-го. Тоді команди вперше зустрілися між собою. Та зустріч відбулася в Туркменській столиці Ашгабат у рамках Кубку Президента цієї країни. У своїй групі ”Ворскла” доволі легко перемогла ”Динамо” – 4:1. Цікаво, що в складі грузинів тоді виступав добре відомий Каха Каладзе. У цьому турнірі біло-зелені, як відомо, дійшли до фіналу, де поступилися збірній клубів Туркменистану. Щодо ”Динамо”, то вони не змогли вийти навіть з групи.

16.02.1997 Туркменистан. Кубок Президента
Ворскла — Динамо — 4:1
Яремчук 35, Дичко 55-пен., Кобзар 60, 72 — Кікнадзе 66
Ворскла: Моргун, Дичко, Кефалов, О.Головко, Боровський, Мачоган, Яремчук, Венглинський, Кислов, Кобзар, Шарій (Хомин, 46, Гузенко, 66).

Наступний матч суперників відбувся три роки тому. Цього разу гра відбулася в турецькій Анталії. І можна сказати, що ”Динамо” взяло реванш — 2:0. На жаль, молода команда Віктора Носова не змогла нічого протидіяти швидким грузинам.

31.01.2007 Туреччина

Ворскла — Динамо — 0:2
Ворскла: Пятов (Долганський, 46), Джурічіч (Ярмаш, 46), Стоян, Цуррі, Даллку (Чижов, 73) Кравченко, Медведєв, Маркоскі (Кондратюк, 32), Пуканич (Лікіою, 46), Клімов, Левига (Швець, 58).

Погода