Останні новини - 06-01-2014, 11:01 - sasa 32

Ворскла домовилася з півзахисником запорізького Металурга

Ворскла домовилася з півзахисником запорізького Металурга

Полтавський клуб з великою долею ймовірності поповнить 26-річний хавбек запорізького Металурга Євген Пісоцький. Про це повідомляє прес-служба біло-зелених.

 

Вихованець спортивної школи запорізького Металурга Пісоцький, якому у квітні виповниться 27 років, буде покликаний створити конкуренцію на правому фланзі півзахисту ворсклян.

Щоправда, це може трапитися лише по закінченні сезону 2013/2014. Бо у Євгена чинний контракт, який закінчується через півроку, але вже зараз Пісоцький може підписати попередній контракт з Ворсклою. Принаймні зацікавлені сторони досягли домовленості в питанні переходу запорожця до стану полтавського клубу. А повноцінний контракт півзахисник підпише по закінченню дії контракту із Металургом уже цим літом.

У поточному чемпіонаті України Пісоцький провів 12 матчів за запорізьку команду. Загалом  у Прем\’єр-лізі провів 106 матчів (забив 7 голів). Цікаво, що Пісоцький у своїй футбольній кар\’єрі виступав виключно за запорізький Металург, до якого прийшов у 2004 році. Крім того, Євген свого часу виступав за юнацькі збірні України U-16, U-18, U-19.

Погода