Прес-конференції - 03-08-2016, 04:08 - АлиМон 34

\”Ворскла\” – \”Локомотіва\”. Предматчева прес-конференція Василя Сачко

\”Ворскла\” – \”Локомотіва\”. Предматчева прес-конференція Василя Сачко

Головний тренер \”Ворскли\” Василь Сачко прийшов поспілкуватися з журналістами на тему завтрашнього протистояння з хорватською \”Локомотівою\”.

– Василю Вікторовичу, як настрій в команді?
– Настрій бойовий. Ми всі розуміємо ту відповідальність, яка на нас лягає в цій грі. Хочу сказати, що рахунок 0:0 після першої гри це, з однієї сторони, добре, з іншої сторони вдома відчуваємо величезну відповідальність, адже граємо перед своїми вболівальниками, які, власне, є нашим козирем. Вони в нас найкращі. Остання гра з \”Олександрією\” змусила нас прокинутися. Налаштовуємося на позитивний результат.

– Як себе почувають Сімінін і Голодюк?
– Склад на гру визначено на 90 відсотків. Голодюк тренується в загальній групі. Його поява на полі можлива. Що ж до Сімініна, в нього була проблема з коліном. Зараз він відновлюється, але як би не просили лікарів, є фізіологія людини, й ми не можемо форсувати одужання.

– Яких змін варто очікувати в складі \”Ворскли\”?
– Безумовно, вони будуть. В Олександрії пограли у веселий, відкритий футбол. Багато ця гра нам залишила інформації для роздумів. Були й хлороші моменти. Ця інформація обов’язково допоможе нам у подальшій підготовці.

– Минулого року багатьом здалося, що ви певною мірою недооцінили \”Жиліну\”. Цього разу історія не повториться?
– Зрозумійте правильно, я не такий тренер, який може просити зіграти погано, або, навпаки, дуже добре. Немає різниці, з ким саме ми граємо в Лізі Європи. Як \”Локомотіва\” може бути слабкою, коли вони вже подолали два етапи. Ні про яку недооцінку не може бути й мови. Фізичні кондиції у нас в нормі. Так, завжди є запитання по індивідуальній майстерності, є помилки. Та весь футбол побудований на помилках. Так, важко морально поступатися 0:2 на 16-ій хвилині, як це сталося з нами в Олександрії. Але ми розглянули після гри загальну картину, й побачили немало добрих моментів. Приміром, ми завдали 16 ударів по воротах суперника. До речі, і в першому турі ми лідери за кількістю ударів. У другому турі – на другому місці. Сорок ударів по воротах ми завдали за два матчі, але над реалізацією нам ще працювати й працювати. Для того, аби перемагати, потрібно забивати голи. Так що, ні про яке недоналаштуваня мови бути не може.

– Наприкінці минулого сезону чимало говорилося про заборгованість по зарплатні перед командою. Яка нині ситуація?
– Ситуація є, тут немає чого приховувати. Та кому зараз легко! Та все одно треба сказати спасибі нашим керівникам, які в такий складний час знаходять можливість утримувати клуб. До того ж, ставлять перед нами завдання, розвивають інфраструктуру. Чимала увага приділяється дитячій школі. Наші керівники обіцяють найближчим часом вирішити всі проблемні питання.

– В інтернеті з’явилася інформація про те, що \”Ворскла\” цікавиться нападником \”Динамо\” Артемом Беседіним, чи це відповідає дійсності?
– Я не хочу зупинятися конкретно на його персоні. Нас цікавить ряд виконавців. Беседін гравець київського \”Динамо\”, має чинний контракт. Не завжди наші бажання співпадають з можливостями. Коли футболіст буде з нами, підпише контракт, тоді я про все зможу говорити відкрито. Розмов багато про різних футболістів, але це просто робочий процес.

– Про ситуацію з Олегом Баранніком, яка сколихнула соціальні мережі розповісте?
– Хороше запитання, правильне. Олег після повернення з Хорватії був переведений до \”дубля\”, де ми йому запропонували набирати форму та переглянути своє професійне ставлення до справи. Ми його не планували вносити в заявку на гру основного складу в Олександрії. Він поїхав із дублерами, там відпрацював, а згодом у мережі з’явилися фото, що змусило нас провести службове розслідування. Аби все, про що писалося, знайшло своє підтвердження, то, в першу чергу, був би наказаний тренерський склад, який ніс в той час повну відповідальність за футболіста, а в другу чергу, мабуть, стояло б питання про відрахування футболіста з команди. Як виявилося, Бараннік опинився не той час, не в тому місці. Це не від купував пиво, а перед ним стояли покупці. А потім вже інтернетом стали ширитися карикатури.

– З якої причини Младен Бартуловіч втратив місце в стартовому складі команди?
– У нас є група гравців та футбольне поле, де хтось виглядає краще за когось. Лише головний тренер визначає основний склад команди. Я не керуюся принципами, що той більш чи менш мені симпатичний. Всі для мене однакові. Младен – гравець \”основи\”. Ми на нього розраховуємо, але на полі грають одночасно лише 11 виконавців, Бартуловіча 12-м поставити не можемо. Він, як і багато інших, має доводити тренерам свої претензії на тренуваннях.

– Василю Вікторовичу, після гри в Олександрії ви сказали під час флеш-інтерв’ю, що перемогла та команда, яка більше цього хотіла. Чому гравці \”Ворскли\” хотіли менше за господарів поля?
– Я не можу сказати, що ми хотіли менше. Хлопцям сказав перед грою, що вдачу потрібно заслужити. Виграє той, хто більше віддається на полі, везіння потрібно заслужити. Багато причин можна назвати зараз. Це й переліт, це й затрачені в Загребі емоції, настрій… але ключовим моментом вже ж є ті помилки, яких ми припустилися в обороні. Багато з вас часто нас критикують за недостатньо яскравий футбол. Та в цій грі ми показали, що можемо грати в атакувальний, видовищний футбол. Відповідальність за поразку я беру на себе.

– Сьогодні на передматчевому занятті ви будете тренувати серію післяматчевих пенальті?
– Я не хочу відповідати не це запитання. Не від неповаги, а просто від того, що це наша внутрішня кухня. Ми постараємося вирішити завдання, яке перед нами стоїть, в основний час.

– Оцініть, будь ласка, сильні та слабкі сторони \”Локомотіви\”?
– Сильна сторона: команда молода й грає з величезним бажанням. Є ціла низка перспективних хлопців, які хочуть заявити про себе в Європі. Футболісти тактично навчені, деякі по-особливому, розумно бачать футбол. Вони вважають нас більш кваліфікованою командою, тому й налаштовуються відповідним чином. Багато футболістів викликаються до молодіжних збірних. Є в них певний острах, помилки в обороні. Вони відкривають ігрові зони, чим потрібно користуватися. 14-й номер може взяти гру на себе, може вирішити момент самотужки. Ми не хочемо залежати від них, потрібно сконцентруватися на власній команді. Якщо будемо грати з повною самовіддачею, все буде добре.

 

 

Офіційний сайт ФК \”Ворскла\”

Погода