- 11-09-2013, 10:09 - sasa 187

Ворскла мала шанс не програти Дніпру

Першість U-19. Група А. 8 тур
Дніпро ― Ворскла ― 2:1

У першості дев\’ятнадцятирічних стартувало друге коло. Підопічні Олександра Омельчука знову програла. Цього разу в Новомосковську Дніпру ― 1:2.

Вже з перших хвилин на всіх ділянках поля розгорнулася запекла боротьба. А на 20-й хвилині гості провели першу гостру атаку в матчі, яка в підсумку призвела до взяття воріт  Дніпра. Смірнов відмінно розрізав центральну зону захисту поздовжньою передачею, після чого Мілько вискочив сам на сам із Горбуновим, прокинув м\’яч у бік, але виявився їм збитий. На видалення це порушення не тягнуло, але оскільки сталося в штрафній площі, природно кіровоградський арбітр Калита вказав на 11-метрову позначку. Горбунов вгадав напрям удару Авраменка, але виручити свою команду не зумів.

Дніпро моментально кинувся в атаку. Кірєєв виконав довгий закид на хід Галенкову, але у того з-під ніг вибив м\’яч Зубко. Наполегливість форварда принесла свої плоди ще до закінчення півгодини гри – Денис змусив у власній штрафній зіграти рукою Процишина. Черговий пенальті, який реалізував Дмитро Вергун, сильно направивши м\’яч у нижній кут. Сидоренко кинувся по удару, але відбити його не зміг.

На початку другого тайму Дніпро вийшов уперед. Відзначився Галенков. Мали господарі поля відразу після цього і кілька моментів для того щоб збільшити рахунок, але підводила реалізація.

І ось при такому ході гри на користь однієї команди в ній могла статися алогічність розв\’язка. Вже в компенсований час Кіричук виносячи м\’яч зі штрафної, влучив ним у руку Варена – третій пенальті у матчі! Як і в першому таймі, до точки підійшов Авраменко, але просто блискуче зіграв Роман Горбунов, парирував удар і відстояв тим самим для своєї команди такі потрібні три очки, – інформує прес-служба ФК Дніпро.

Після 8 туру першості у групі А, Ворскла продовжує залишатися на 7 місці, мабчи в своєму активі 7 очок.