Матчі - 01-08-2021, 10:08 - admin 1636

“Ворскла” не мала клопоту з “Рухом”

Полтавці перемогли, забивши по голу в кожному з таймів.
“Ворскла” не мала клопоту з “Рухом”

“Ворскла” (Полтава) – “Рух” (Львів) 2:0 (1:0)

Протокол матчу.

Матч проти «Руху» мав дати відповідь на питання відносно того, чи зможе витримати «Ворскла» і її тренер удар у вигляді раннього вильоту з Ліги Конференцій.

Напередодні полтавці відіграли 120 хвилин проти фінського КуПСа, однак до ротації Юрій Максимов так і не вдався. У стартовому складі відбулася лише одна заміна: Артем Челядін вийшов замість Володимира Бондаренка. Проте спостерігалися тактичні зміни: при обороні власних воріт полтавці будували гру в чотири захисники. Це була реакція головного тренера на відверто слабку гру команди біля власних воріт у попередніх зустрічах.

Наставник львів’ян Іван Федик відверто здивував. Після матчу тренер однією з основних причин поразки назвав те, що він дав шанс проявити себе гравцям, які отримують менше ігрової практики. Мотиви такого рішення залишаються загадкою. Навіщо залишати на лаві запасних Мисика, Федорчука й Борячука, коли, як мінімум на папері, був хороший шанс зачепитися за очки.

У підсумку «Рух» відіграв дуже слабко й за дев’яносто хвилин гри не створив практично нічого біля воріт Дмитра Різника. «Ворскла» ж, попри всі побоювання, фізично витримала й першу заміну Юрій Максимов провів аж на 80-й хвилині матчу.

З стартових хвилин полтавці явно позначили своє бажання здобути три очки й методично розхитували оборону гостей. На 30-й хвилині Ігор Пердута був першим на підбиранні, потім на замасі обіграв захисника й сильно пробивав у правий нижній від воротаря кут метрів з тринадцяти – трохи неточно. Через п’ять хвилин з нульового кута ледь не забив Челядін. Захисник підстрахував Бандуру й вибив м’яча з лінії воріт. Запах голу витав у повітрі.

На 42-й хвилині «Ворсклі» вдалася швидка атака. Отримавши пас п’ятою від Степанюка мав забивати Кане, але влучив у Бандуру. На щастя полтавців, першим на добиванні був Олександр Скляр, який вразив порожні ворота – 1:0.

У перерві Іван Федик провів потрійну заміну. Можливо, ці перестановки щось би й дали гостям, якби вони не пропустили вдруге. На 60-й хвилині Бандура разом з захисниками «наварили каші» біля власних воріт. Настирливість Кане, Тілля й Степанюка матеріалізувалася в друге взяття воріт: Руслан Степанюк забивав з близької відстані в порожні ворота.

Обидві команди мали достатньо часу для того, щоб забити ще. У «Ворскли» доводити рахунок до розгромного могли Тамм і Кане. У першому випадку естонський захисник не зміг як слід влучити по м’ячу, перебуваючи прямо перед воротами суперника – слабкий удар прийшовся в стійку й м’яч залишив межі поля. У другому випадку «Рух» врятував Олександр Бандура, який відбив удар малійського легіонера «Ворскли» з меж штрафного майданчика. У «Руху» запам’ятався лише неточний удар Богдана Бойчука на 64-й хвилині матчу.

«Ворскла» спокійно довела матч до перемоги й частково реабілітувалася перед своїми вболівальниками за європейську невдачу.

Олександр Данник

Фото upl.ua

Погода