Останні новини - 26-02-2014, 09:02 - sasa 271

Ворскла не змогла обіграти Урал

Ворскла – Урал (Єкатеринбург, Росія) – 1:1
Міщенко, 74 – Єрохін, 35.
Ворскла: Непогодов, Сапай, Даллку, Ткачук (Курилов, 46), Пердута, Турсунов, Дедечко, Скляр, Громов (Кривошеєнко, 65), Міщенко, Яховіч (Маркоскі, 43, Романчук, 46).

У першому таймі протистояння перший небезпечний момент виник, коли Міщенко і Громов розіграли чудову комбінацію. Артем пробивав першим дотиком, після пасу партнера – м\’яч пролетів повз воріт.

Далі вже свою навантаження отримала оборона ворсклян. З 18-ти метрів після штрафного пробивав хтось з гравців Уралу – м\’яч влучив у штангу. А потім Єрохін після навісу свій гол таки забив.

У біло-зелених знову був момент у Громова. Артем пробив після навісу, спіймавши м\’яч на відскоку – мимо воріт. Бив по воротах і Міщенко, але теж безуспішно.

Другий тайм матчу з-за пошкоджень Маркоскі і Яховіча, тренерському штабу довелося кілька перебудувати гру. Міщенко став грати центрального нападника, Турсунов розташувався під ним. Пердута перейшов на позицію правого півзахисника, а Романчук закрив лівий фланг оборони.

Два небезпечних моменти прийшли з правого флангу Ворскли. Спочатку бив Пердута – вище, потім Сапай – заблокували захисники. Далі був кутовий – Дедечко поборовся з воротарем, м\’яч дістався Кривошеєнка, однак знову захисники кинулися під удар. Після чого полтавчанам вдалося забити. Міщенко випередив захисника, після прострілу зліва – 1:1. Взагалі, Олег, що називається, «розігрався». Він ще раз вже під кінець тайму пробивав зі своєї робочої лівої ноги, м\’яч, пролетівши по хитромудрій траєкторії, все ж знайшов рукавички воротаря. Перед цим полтавці зусиллями Курилова могли виходити вперед. Все той же Міщенко навісив з кутового – Курилов пробив головою, однак поперечина стіною стала на шляху м\’яча. Полтавчани намагалися перемогти, але до фінального свистка забити ще один гол не вдалося, – пише прес-служба ворсклян.