Новини - 05-03-2009, 10:03 - Nash 110

“Ворскла”: непереможна з 27 вересня 2008 року

“Ворскла”: непереможна з 27 вересня 2008 року

Черговий матч “Ворскли” у чемпіонаті України має бути цікавим у всіх відношеннях.

Перш за все зустрічаються перша й треті команди цьогорічного сезону – безперечно центральна гра 19-го туру – “Динамо” – “Ворскла”. По-друге, грають дві команди, які в поточному чемпіонаті пропустили найменшу кільксть голів (10 – полтавці та 11- кияни). А по-третє, зустрічаються дві найнепоступливіші команди (є ще правда у них претендент – донецький “Шахтар”).

Отже, зупинимося на непрограшній серії ворсклян. Наразі вона нараховує 11 матчів! Враховуючи кубкові матчі. В останнє команда Миколи Павлова програва в цьому сезоні 27 вересня минулого року в Харкові “Металісту” – 1:3. З тогчо часу полтавці здобули 7 перемог та звели 4
матчі внічию. Різниця забитих і пропущених мячів 13:3! Тому й не дивно, що “Ворскла” зараз перебуває на третій сходинці в чемпіонаті, і має шанси вийти у фінал національного кубку.

До речі, з 11 зустрічей – 5 команда провела на виїзді і 6 вдома. Тут показники такі: на виїзді – 4 перемоги та дві нічиї за різниці мячів 8:1, а удома – 3 перемоги та дві нічиї за різниці м’ячів 5:2. Варто відзначити що після поразки у Харкові, наша команда пропустила на чужих
стадіонах лише раз – у кубковій грі проти “Оболоні” (4:1). А якщо відкинути кубкові поєдинки то виходить, що після 27 вересня “Ворскла” взагалі не пропускала на виїзді.

Отож, перед зустріччю з “Динамо” біло-зелені мають непогані статистичні показники. А от чи вона їх поліпшить чи погіршить:
покаже гра. До речі, в минулому сезоні, саме “Динамо” перервало блискавичну п’ятиматчеву переможну серію “Ворскла”, здолавши їх на своєму полі з рахунком 2:1.

Олександр Стадниченко

Погода