Матчі - 01-04-2017, 11:04 - Націоналіст 218

«Ворскла» перемагає вдома вперше з вересня минулого року

«Ворскла» перемагає вдома вперше з вересня минулого року

«Ворскла» (Полтава) – «Волинь» (Луцьк) 2:0

«Ворскла»: Сарнавський, Сапай, Чеснаков, Чижов, Ребенок, Ткачук (Кунєв, 79), Кравченко, Хльобас (Загорулько, 85), Шарпар, Мякушко, Одарюк (Саків, 88).

Тренер: Василь Сачко

«Волинь»: Кичак, Тетеренко, Никитюк, Міха, Шаповал, Романюк (Задерецький, 78), Логінов, Герасимюк, Мемешев (Дудік, 46), Петров, Діденко (Ляшенко, 59)

Тренер: Віталій Кварцяний

Голи: Шарпар, 34, Хльобас 62

Попередження: Ребенок, 17, Чижов, 27, Шарпар, 45 – Міха, 9, Никитюк, 90+2.

Футболісти полтавської «Ворскли» таки змоги нарешті порадувати своїх уболівальників домашньою перемогою. Останній раз на рідному стадіоні полтавці здобували три очки ще у вересні минулого року.

Не потрапивши до першої «шістки» підопічні Василя Сачка отримали нові можливості. Перш за все вони проявляються в награванні складу й підпусканні вихованців дубля до «основи». За великим рахунком, не має абсолютного значення, яке місце посяде «Ворскла»: сьоме, дев’яте чи десяте. Набагато важливіше, як команда увійде в новий сезон.

Утім, у «Волині» також є свої задачі й сподіватися, що команда Віталія Кварцяного здасться без бою, не доводилося. Це підтвердив момент, коли рахунок ледь не відкрив Мемешев. Після подачі зі штрафного Редван у боротьбі з Сапаєм все ж встиг пробити з близької відстані, але Сарнавського підстрахувала стійка. В іншому моменті «Ворсклу» виручив уже Богдан, який ліквідував вихід сам на сам. Забий гості в одному з цих епізодів і все могло б скластися по-іншому.

На 34-й хвилині гравець «Волині» втратив м’яча на половині поля суперника (тренери луцької команди були переконані, що не без порушення правил). «Ворскла» розігнала швидку контратаку, Мякушко помітив вільну зону в центрі захисту суперника й віддав своєчасну передачу на Шарпара. Кичак на перехоплення не встигав, тому В’ячеславу залишалося лише обіграти воротаря й забити в порожні ворота – 1:0.

У другому таймі «Ворскла» запропонувала атакувати більше «Волині». І така тактика себе повністю виправдала. Полтавці не дозволили майже нічого створити біля власних воріт команді Кварцяного. Натомість захист волинян під час контратак полтавців давав тріщини одна за одною. Двічі сам на сам з Кичаком виходив Хльобас. І якщо з першого разу Дмитро переграти воротаря не зумів, то друга спроба була успішно. На 62-й хвилині рахунок став 2:0. Здавалося б, вагома заявка на перемогу. І самі гравці, і вболівальники пам’ятали, чим закінчилася гра проти «Олімпіка». Але нинішня «Волинь» – не «Олімпік». «Ворскла» без особливих проблем довела матч до комфортної перемоги.

У матчі я б ще відмітив два моменти. Повернення до заявки після тривалої перерви Олега Баранника і дебют молодого вихованця дублюючого складу Тараса Саківа. Півзахисник з’явився на полі на 88-й хвилині й міг відразу ж відзначитися голом. Після класного пасу Мякушка Саків пробив повз Кичака, але і повз ворота.

Довгоочікувана перемога «Ворскли» однозначно потішила вболівальників. Але заспокоюватися і Василю Сачку, і футболістам ще зарано. Попереду в них дуже багато роботи.

Олександр Данник  

Погода